7. 5. 2018   |   u11
Dominantní výkony na Dukle.
Satelitní turnaj, neděle 6. 5. 2018, 13:30

FK Dukla Praha

Satelitní turnaj na Julisce na umělé trávě. FK Dukla Praha, FK Mladá Boleslav, FC Slovan Liberec a FCHK, 7+1 jeden tým, sraz ve 12:30 na místě, předpokládaný konec je v 16:30

FC Hradec Králové: Jeřábek - Baťka, Pěnkava, Chýlek, Němec, Dýčka, Hodas, Zimmermann, Zima, Halama, Rychtář, Sehnoutka

Utkání hrané 2x20 minut bez ofsajdů, počet hráčů 7+1.

FK Dukla Praha 2:8 (2:3) FC Hradec Králové

Branky (asistence): Sehnoutka, Chýlek, Baťka, Dýčka, Hodas (Zima), Baťka (Zima), Pěnkava, Dýčka

Střely z našeho pohledu: 25:9

FK Mladá Boleslav 1:4 (1:2) FC Hradec Králové

Branky (asistence): Sehnoutka (Pěnkava), Rychtář (Zima), Sehnoutka (Zimmermann), Chýlek (Sehnoutka)

Střely z našeho pohledu: 16:12

FC Slovan Liberec 1:14 (0:4) FC Hradec Králové

Branky (asistence): Dýčka (Sehnoutka), Pěnkava, Němec (Rychtář), Němec (Zima), Pěnkava (Rychtář), Dýčka, Baťka (Rychtář), Zimmermann (Sehnoutka), Sehnoutka (Chýlek), Chýlek (Němec), Zima (Sehnoutka), Halama, Rychtář (Zima), ZIma

Střely z našeho pohledu: 34:8

Tradiční satelit jsme odehráli ve velmi těžkých podmínkách umělé trávy na Julisce. U plochy bylo hodně vedro a proto je potřeba před chlapci smeknout v jakém stylu neděli zvládli. V prvním zápase by jsme chlapcům mohli vytknout nekoncentrovanost při bránění a dva inkasované góly jako přes kopírák. Nicméně ve druhém poločase jsme začali ještě více dominovat a domácí tým porazili. Druhý soupeř "z města automobilů" byl dnes určitě z kategorie těžších. Naše hra byla naopak trochu více bojácná než v zápase prvním a proto nemůžeme být úplně spokojeni. S Libercem se ukázala naše největší slabina, kdy si chtěl dát každý hráč v prvním poločase branku a i přes velkou převahu jsme "pouze" 4x slavili. To druhý poločas byl o něčem jiném a je to vidět i na počtu asistencí. Při rotaci hráčů nás někteří velmi mile překvapili na určitých postech a budeme s touto informací dále pracovat. Celkově panuje spokojenost a dovolím si poznámku - nesoustřeďme se na následující turnaje, ale na to, jak řešíme situace na hřišti a co je pro rozvoj jedince důležité.