MU: FK Teplice - FC Hradec Králové U18 0:3

Osmnáctka přidala tento víkend třetí výhru nad Teplicemi ...
27. kolo, neděle 27. 5. 2018, 11:00

FK Teplice

0:3
0:0

53´Vencl, 59´Sokol, 78´Martinec

FK Teplice: Nejedlý - Zerner, Burda, Kányai, Kafka, Šourek (65´Liška), Dolejší, Novák (56´Šmalcl), Černý, Frána, Vopat
FC Hradec Králové: Hůlka - Gjinollari, Prouza, Novotný, Slavík - Petřík, Sokol (67´Jonáš), Štěrba (59´Pospíšil), Mahr (89´Brůža), Vencl - Ansorge (77´Martinec)

Martin Firbacher: V prvním poločase jsme nehráli nijak dobře a domácí mohli klidně i vést. O přestávce jsme si některé věci upřesnili a druhá půle byla už o něčem jiném. Dali jsme rychle dvě branky a to s domácími značně otřáslo. Nemusela nás mrzet ani neproměněná penalta a když jsme v závěru dali třetí gól, tak už jsme zápas v klidu dohráli. Věřím, že na výkon ve druhé půli navážeme ve středu, kdy hostíme od 14:30 Chrudim. Za druhý poločas pochvala pro všechny!