16. kolo, sobota 21. 4. 2018, 10:00

FK Čáslav

5:5
4:2,1:3,0:0

14' Žalud (Kulič), 21' Žalud (Polák), 43' Malý (Rejman), 57' Žalud (Malý), 58' Kulič

FC Hradec Králové: Novotný - Zámečník(45'Halama), Pšenička - Vacek(45'Chaloupek), Kijonka, Rejman(45'Malý) - Kulič(45'Polák), Žalud

Petr Blažek: Do utkání jsme vstoupili naprosto nepřipravení, nekoncentrovaní a to se také projevilo na stavu utkání - 0:3 z našeho pohledu. S celou první třetinou musíme být hrubě nespokojeni! Do druhé třetiny jako by nastoupil jiný tým, najednou jsme začali plnit to, co jsme chtěli hrát od prvních minut. Snaha o maximální konstruktivitu, rychlou kombinaci a hru plnou sprintových náběhů. Celých třicet minut jsme hráli výborně, podařilo se nám vyrovnat. Poslední třetina nebyla ke koukání ani z jedné strany, více jsme drželi míč, vypracovali si tři slušné šance na rozhodnutí, ale v zakončení nám chyběl klid. Oproti utkáním minulým jsme dnes byli silně průměrní a proto utkání skončilo nerozhodně. Do příště se musíme zlepšit a zopakovat výkon z prostřední třetiny.