MU: FC Hradec Králové U17 - FK Dukla Praha U17 2:3 PEN (1:1)

21. 10. 2018   |   Tomáš Ibrmajer
Ztracené body z domácího utkání...
11. kolo, sobota 20. 10. 2018, 13:15

FC Hradec Králové

FK Dukla Praha

2:3pen
1:1

Branky a (asistence): 23. Hájek (Hak), 46. Kedroň (Hlaváč) - 41. Šátek, 84. Hudec

FC Hradec Králové: Král - Hak, Zawada, Baloun, Kalina - Jonáš (46. Hlaváč), Janečka (85. Březák), Kedroň (66. Dostál) - Hájek, Novotný, Kadrmas (75. Jelínek)
FK Dukla Praha: Bičiště - Mejdr (46. Janovský), Hudec, Šebrle, Helík, Terentiev (46. Kozojed), Novotný (46. Křenek), Šátek (75. Kleček), Noll, Kočí, Uhlíř (84. Efenberk)


Reportáž

Již od úvodního hvizdu byl soupeř důraznější a aktivnější, fotbalovější a jistější na míči, nám nefungoval střed hřiště. Dlouho jsme se "rozjížděli" a až po dvaceti minutách jsme si vypracovali nějaké šance. Vedoucí branku se nám podařilo vstřelit po kombinaci Haka s Hájkem. Ke konci poločasu jsme však nechali soupeře vyrovnat. Po změně stran jsme ihned po pár vteřinách skórovali. Střídající Hlaváč vybojoval míč pro Kedroně, který bezpečně zakončil. Naše hra byla i nadále kostrbatější než hostující kombinace, ale i přesto jsme si vytvořili jasné šance k navýšení skóre. To se nám ale nepovedlo, a tak soupeř pár minut před koncem skrytou střelou vyrovnal. Závěrečné pokutové kopy byly jen zrcadlem utkání, aktivnější a důraznější hosté si tak odvezli ještě bod navíc.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Erik Prekop: Nikdo to nepodcenil, odmakali jsme to

Rozhovory

Zdenko Frťala: Jsme spokojeni s výsledkem a prvním poločasem

Reportáž

Votroci porazili Chrudim góly v první půli