2:1
1:1

Branky: 34´Rajnoch, 59´Horák

FC Hradec Králové: Brát Jakub - Mahr Jan, Ptáček Michael, Donát Denis, Horák Daniel - Štěrba Jakub - Kejř Marek (83' Hájek Lukáš), Samko Denny, Kosař Jakub, Doležal David (88'Rybczuk Aleš) - Rajnoch Marek (83' Hlaváč Martin)

Jakub Drapač: Vstup do utkání nám nevyšel a jen díky výbornému Brátovi bylo skóre 0-1. Dvě šance Brna zlikvidoval a ve 26. minutě chytá pokutový kop. Díky tomuto momentu se zvedáme a začínáme hrát naši hru. Ve 34. minutě se po individuální akci prosazuje Rajnoch 1-1. Do konce poločasu nedává po hlavičce a dorážce stoprocentní šanci Doležal. Druhý poločas byl v naší režii a v 55. minutě postupuje Kejř sám na brankaře, ale lobuje vedle brány. Po zásluze se ujímáme vedení po krásné akci Kosař-Kejř-Mahr- Horák v 59. minutě. Do konce zápasu jsme pojistku nepřidali, hru kontrolovali a zápas dotáhli do vítězného konce.