2:3
1:0

Branky: 22´Ptáček, 88´Doležal

FC Hradec Králové: Červenka Lukáš - Kiec Martin (45' Nemšovský Adrian), Ptáček Michael, Donát Denis, Novotný Marek - Štěrba Jakub (80' Hájek Lukáš) - Mahr Jan, Doležal David, Samko Denny, Hájek Lukáš (45' Kejř Marek) - Ansorge Jan (45' Rajnoch Marek)

Jakub Drapač: První poločas byl herně vyrovnaný, v některých fázích byli lepší hosté, kteří nás dostali pod tlak v podobě 8 kopaných rohů prakticky za sebou. Všechny se nám podařilo odvrátit a byli jsme to naopak my, komu se podařilo skórovat ze standardní situace. Ve 22. minutě se trefil hlavou Ptáček po Hájkově rozehraném trestném kopu. První polovina druhého poločasu byl herně v naši režii, kde jsme si vytvořili pět brankových příležitostí (3x Kejř, 2x Doležal), navíc dále trefil Kejř z trestného kopu tyč a místo průběžného skóre 3:0 a více v náš prospěch jsme postupně třikrát inkasovali po našich 3 individuálních chybách (Červenka, Ptáček, Donát). Dvě minuty před koncem se nám podařilo snížit, po Kejřově přihrávce se prosadil Doležal. V poslední minutě jsme vyrobili další chybu, z které následovala penalta pro hosty, tu ale Příbram neproměnila. Musíme si uvědomit, že pokud budeme v zápasech takovéto individuální chyby opakovat, výsledky se budou těžko dostavovat.