FC Hradec Králové U17 - 1.FK Příbram U17 2:1 PEN (1:0)

26. 5. 2019   |   Tomáš Ibrmajer
Dva body z posledního utkání na Bavlně...
27. kolo, sobota 25. 5. 2019, 13:15

FC Hradec Králové

1.FK Příbram

2:1pen
1:0

Branky a (asistence): 32. Jonáš (Březák)

FC Hradec Králové: Král - Semerák, Zawada, Dostál, Kadrmas - Jonáš, Janečka, Novotný - Hájek (55. Hodač), Hlaváč, Březák (62. Kedroň)
1.FK Příbram: Matějka - Čížek, Vošmik, Hrudka, Habart (67. Broda), Kudelňák (46. Lisý), Landa, Patrovský, Nikl, Vott, Dvořák


Reportáž

Ihned od začátku zápasu jsme si vytvářeli územní převahu a byli dostatečně aktivní. Zkraje utkání trefil Březák po pěkné akci tyč a i další ofenzivní hráči měli k dispozici několik zajímavých šancí. Ujala se až přesná přízemní střela Jonáše zpoza vápna. Prvních pětatřicet minut jsme hráli solidně, důrazně s aktivitou a přesnou kombinací. Ke konci poločasu jsme však polevili, ustoupili jsme od rychlé kombinace a místo toho nakopávali míče a nepodrželi balon. Po přestávce se hra obrátila, hosté kombinovali a byli aktivnější. My jsme s přibývajícím časem více a více druhou půli nezvládali, jen jsme se bránili a naše hra byla utrápená. Nechali jsme hosty lacino vyrovnat a totálně vyklidili pole, nehráli jsme a nestíhali. Až v posledních minutách jsme si dokázali vytvořit šanci a na chvíli se usadit u vápna hostí, ale navíc jsme se nezmohli. Zápas šel do penaltového roztřelu, který jsme tentokrát zvládli a tak jsme po velice rozpačitém výkonu získali cenné dva body.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: MFK Vítkovice – FC Hradec Králové 1:4

Rozhovory

Pavel Krmaš: Chci klukům ukázat, že tahle cesta je možná

Preview

Votroci se rozloučí se sezonou proti Sokolovu