Prohra patnáctky v posledním žákovském utkání

4. 6. 2018   |   esebo
Bohemians v Hradci více chtěla, a proto si odváží z posledního mistrovského utkání této sezóny tři body.
26. kolo, sobota 2. 6. 2018, 10:15

Bohemians Praha 1905

1:2
0:0

branka FC HK: 53' Schmoranz Filip

FC Hradec Králové: Strnad Jiří - Semerák Jakub, Samek Daniel, Slivka Matyáš, Boniš Tadeáš - Kruml Lukáš (35' Zengler Radim), Včelák Matyáš (64' Hypšman Daniel), Schmoranz Filip, Palma Michal (50' Česák Tomáš) - Ludvík Jan (35' Schober Václav), Šrejber Matěj

Ladislav Brož, trenér FC Hradec Králové U15: Poslední mistrovské utkání se nám absolutně nepovedlo. Bylo to bez motivace, nasazení, důrazu, vůle ! Již v 8. minutě mohli jít hosté do vedení, zachraňoval Strnad. Ve 12. minutě měl tutovku Šrejber, nedal, stejný hráč měl další šanci v 16. minutě, dává vedle. V 18. minutě střílí hráč hostí hlavou nad. Vstup do druhého poločasu jsme měli lepší my, ve 40. minutě nastřelil Šrejber tyč. Ve 48. minutě se nechal překvapit Strnad střelou z dálky a hosté šli do vedení. V 52. minutě se nám podařilo vyrovnat Schmoranzem, dorážkou po střele Šrejbera. V 56. minutě šel Zengler sám na brankaře, opět nic. V 66. minutě hosté zvýšili na 2 : 1. Snažili jsme se o vyrovnání, v 68. minutě v jasné šanci nastřelil Šrejber brankaře, v 69. minutě střílel v dobré pozici Zengler opět do brankaře... Vítězství hostí bylo zasloužené, jejich hráči víc chtěli.