MU: FC Slovan Liberec U17 - FC Hradec Králové U16 3:5 (2:4)

1. kolo, sobota 14. 8. 2021, 14:30

FC Slovan Liberec

3:5
2:4

Branky a (asistence): 6. Kochan, 33. Rogulski, 88. Třešňák - 10. Binar (Mokrejš), 21. Pavlík (Binar), 25. Rejman (Pavlík + Mokrejš), 29. Rejman (Pavlík), 70. Pavlík (Binar)

FC Slovan Liberec:

Serpietri - Fanta (35´ Třešňák), Studený (60´ Bakeš), Mazur, Fiala - Matys (60´ Havlíček), Papoušek, Butsko (60´ Procházka) - Kochan, Rogulski, Zieniewicz (65´ Horňáček)

Novotný - Metlický, Kašpar, Novák, Sejkora - Mokrejš, Rejman (72. Šťastný), Binar (80. Žalud) - Polák (56. Kulič), Pavlík (72. Moravčík), Hejcman (56. Machala)

V Liberci jsme i přes solidní vstup do utkání inkasovali jako první, když soupeř využil naší nepřesnost při odkopu a my tak museli skóre dohánět. Nás tento moment nezlomil a brzy jsme zásluhou Binarovi střely z dálky vyrovnali. Od té doby se nám dařilo do puntíku plnit taktický plán a díky dobrému presinku jsme získávali hodně míčů na útočné polovině. Během pár minut se nám podařilo skóre navýšit až na 4:1 a to všechno po skvěle vyřešených akcích. Soupeři se ještě podařilo snížit na 4:2, ale druhý poločas byl plně v naší režii a bylo to jenom čekání na gólovou pojistku. Ta přišla v 70. minutě a poté už se zápas víceméně dohrával. Kluci bojovali jeden za druhého a dodržovali plán s kterým jsme do zápasu šli. To se nám vrátilo v podobě velmi cenného vítězství.