Výherci soutěže jdou na lavičku se Zlínem!

12. 3. 2018   |   Redakce
Stejně dramatický průběh jako utkání samotné mezi Votroky a Dynamem České Budějovice měla i naše soutěž o místo na lavičce Votroků při čtvrtfinálovém utkání MOL CUP 2018 s týmem FC FASTAV Zlín, které je na pořadu tuto středu 14. Března od 17.00 hodin.

Ještě pár vteřin před konce nebyla udělena ani jedna žlutá karta a my už jsme si začali lámat hlavy, jak vybereme ze soutěžících, kteří tipovali remízu 1:1, výherce. Pak přišel jediný „žlutý“ faul zápasu, již v nastavení. A vzápětí Marek Plašil změnil skóre na konečných 2:1. Věříme, že všichni soutěžící, kteří tipovali výsledek 1:1, potěšila tato senzační trefa ze samého závěru utkání bez ohledu na to, že jim sebrala možnost k výhře v naší soutěži.

Drtivá většina soutěžících odpověděla správně na vědomostní otázku – Martin Vozábal nastupoval v našem dresu v sezóně 2001-2002 a vedl ho slavný Petr „John“ Uličný. Tehdejší mladá záloha Hradce, ve které nastupovali mimo jiné Vozábal, Piták, Skácel, bavila pod lízátky na podzim 2001.

Celkem sedm z vás správně odhadlo konečný výsledek utkání - 2:1. Rozhodnout tedy musela poslední pomocná otázka, ve které minutě utkání bude udělena první žlutá karta. Nejen my, ale ani nikdo ze soutěžících netušil, že se bude hrát tak dlouho bez karetního trestu. Nejpozdějším časem, který tipovali ti, kdo trefili správný výsledek, byla 38. minuta. I když je to odchylka od skutečného času o 55. minut, znamená tento tip výhru v naší soutěži. A aby té zápletky nebylo málo, čas udělení žluté karty tipovali hned dva příznivci stejně.

Kdo je tedy šťastným výhercem? Jsou to dva fanoušci Votroků, jejichž odpovědi byly navlas stejné. Prosíme tedy, aby nás obratem na adresu marketing@fchk.cz kontaktovali pánové Michal Sobotka a soutěžící s emailovou adresou ropik2@.......cz. Doufáme, že s nimi na lavičce opět Votroci zvítězí!

Výhercům gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za účast ve hře. Hned vám všem, kteří jste neměli nyní ve hře štěstí, nabídneme možnost pokusit se o reparát. A to v návaznosti na čtvrtfinálové utkání MOL CUP 2018 se Zlínem (14. 3. od 17.00 hod.). Pravidla hry budou uveřejněné již zítra, ale dnes vám všem můžeme již prozradit drobné podmínky: 1) hrát se bude o 2 lístky na DERBY FK Pardubice – FC Hradec Králové – sobota 24.3.2018, 10.15, 2) tip se bude vztahovat k 1. poločasu pohárového utkání, 3) výherce si lístky odnese přímo z utkání FCHK-Zlín, proto bude potřeba, a je to i podmínkou, přítomnost soutěžícího na pohárovém utkání.

Děkujeme za účast ve hře a hodně štěstí v té následující!