SOUTĚŽ: Fotbalové jaro je tady! Přijedou České Budějovice.

6. 3. 2018   |   Redakce
Před námi je fotbalové jaro a v něm boj o důležité body ve Fortuna národní lize. A jelikož jde opravdu o ostrý start, pod lízátka zavítá v pátek 9. Března (17.00) Dynamo České Budějovice, připravili jsme pro všechny příznivce černobílých královéhradeckých fotbalových barev soutěž. Sice s jedinou, zato velmi lákavou cenou. Vyslyšeli jsme přání, které jste vyslovili vy, naši fanoušci, a připravili jsme pro vítěze dnešní hry sladkou odměnu – zápas na lavičce našeho týmu při čtvrtfinálovém pohárovém utkání MOL CUP 2018, které se hraje v týdnu po duelu s Českými Budějovicemi!

Máte šanci zažít bezprostřední emoce, uslyšíte a uvidíte, jak zápas prožívají trenéři, hráči na lavičce, celý realizační tým. Budete mít doslova na dosah hráče na hřišti, budete cítit z bezprostřední blízkosti radost i bolest, které přináší fotbal. Po skončení boje na hrací ploše půjdete na tiskovou konferenci, která bude po utkání následovat.

Co udělat pro účast v naší hře? Je to jednoduché – správně odpovědět na naši otázku, která se vztahuje k utkání FC Hradec Králové – SK Dynamo České Budějovice. Pokud bude správných odpovědí více, přijde na řadu tipování. Tady musíte prokázat dobrou znalost týmů, správný odhad a určitě bude potřeba i kousek obligátního štístka.

Nalákali jsme vás? Výborně, pojďme tedy na naši otázku.

Ve kterém roce (uznáme i sezónu) oblékal královéhradecký dres dnešní generální manažer Dynama České Budějovice Martin Vozábal a kdo ho trénoval. POZOR! Musíte odpovědět na obě otázky, takže vaše odpověď musí obsahovat letopočet a jméno trenéra.

Vítěz naší soutěže vzejde z těch z vás, kdo na výše uvedenou otázku odpoví správně. Protože správných odpovědí bude určitě více a my nechceme losovat, rozhodne pak pomocný tip na konečný výsledek zápasu. Takže nám napište, kolik bude konečný výsledek utkání FC Hradec Králové – SK Dynamo České Budějovice?

A co když i správný tip na výsledek odhadne více hráčů správně? Pak již určitě rozhodne závěrečný tip!Ve které minutě bude udělena první žlutá karta v tomto utkání? Zde bude směrodatný čas, uvedený v oficiálním zápisu ze zápasu.

Vaše účast v soutěži by měla tedy obsahovat:
1. Dvě odpovědi na první díl soutěže.
2. Tipovaný konečný výsledek utkání FC Hradec Králové – SK Dynamo České Budějovice
3. Tipovaný čas první žluté karty, která bude v utkání udělena.

Vaši odpověď na vědomostní otázku a dva pomocné tipy zašlete nejpozději do úvodního hvizdu utkání FC Hradec Králové – SK Dynamo České Budějovice, které se hraje v PÁTEK 9. BŘEZNA 2018 OD 17.00 HODIN NA MALŠOVICKÉM STADIONU, na emailovou adresu soutez@fchk.cz . 

Vyhodnocení soutěže - oznámení jména vítěze proběhne do pondělí 12. března 2018 na webu fchk.cz. S vítězem se následně spojíme a sdělíme podrobnosti k vyzvednutí / prožití výhry.

Přejeme vám všem hodně štěstí v naší soutěži a hlavně - fanděte Votrokům!

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci se s Varnsdorfem rozešli smírně

Rozhovory

Ondřej Prášil: Remíza byla spravedlivá

Rozhovory

Strašně jsem se těšil, říká David Doležal