Na úvod přípravy jsme soupeře gólově šetřili

18. 1. 2020   |   zen Starší Žákyně
První přípravné utkání v novém roce odehrály starší žákyně proti druholigovým juniorkám Třebše.

FC Hradec Králové - Sokol Třebeš juniorky 4:0 (1:0)
Branky: Plotová 2, Uhnavá 2

Sestava FC HK: Mikanová - Soukalová, Uhnavá, Gernatová, Dobrozemská, Kalousová, Hrušková, Baliharová, Vlasatá, Paulů, Koudelová
Střídaly: Jiřičková, Plotová, Purmová

Radek Musil, trenér FC HK: První poločas se hrál za naší stálé převahy. Soupeř měl problém se dostat na delší dobu na naši polovinu. V páté minutě jsme mohli vést klidně 3:0. Trestuhodně jsme v prvním půli zahazovali jednu vyloženou šanci za druhou. Při počtu příležitostí je smutné, že se nám podařilo skórovat jen jednou. Premiérovou branku ve starších žákyních vstřelila Barča Plotová. V druhé půli jsme měli stále více ze hry, ale už Třebeš dokázala ohrozit naši branku. Nám se podařilo v relativně krátkém čase třikrát zamířit do černého. Dvakrát využila vyběhnutí gólmanky Ála Uhnavá a poslala míč do prázdné branky. Poslední gól přidala Barča Plotová. Na úvod přípravy jsme odehráli dobrý zápas. Je na čem stavět do dalších duelů a doufám, že se budeme herně zlepšovat. Velkým mínusem je dnes naše koncovka.