Malý fanoušek po derby navštívil kabinu Votroků

13. 11. 2018   |   FC Hradec Králové
Byla to jediná dvojice hradeckých kotelníků v Ústí nad Labem. Otec Jakub a syn Mikuláš si po vítězném gólu Jiřího Mikera užili sólo děkovačku s hráči, kterým pak poslali pěkný vzkaz. Votroci za to malého Mikuláše pozvali po vítězném derby s Pardubicemi do kabiny.

Po výhře nad Ústím si Votroci užili netypickou děkovačku – v kotli fanoušků hostů si s nimi plácli dva fanoušci, táta Jakub a syn Mikuláš. „Mladej z toho měl ohromnou radost a celou cestu dom o tom vyprávěl v autě. Každopádně má krásnou historku, se kterou může machrovat před klukama ve školce.

Nevím, jestli toto budou někdy hráči číst, ale touto cestou bych jim chtěl za jejich gesto poděkovat, protože toto jsou (mimo jiné) ty momenty, pro které na ten fotbal chodíme a vodíme tam naše syny. Díky těmto gestům kluci začínají hrát fotbal anebo alespoň chodit na fotbal a fandit svému klubu!“ – takhle popsal pěkný moment táta na fanouškovských stránkách a hráči za to po vítězném derby pozvali jeho syna Mikuláše do kabiny.

V šatně se malému fanouškovi Votroci podepsali na triko a Radim Ottmar mu dal svoje rukavice. „Od té doby je Mikuláš pořád nosí,“ hlásil ještě den po derby táta Jakub. Výsledek pochopitelně udělal radost oběma.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Preview

Zdenko Frťala: V každém zápase jde o hodně

Tisková zpráva

Víkendový program Votroků

Rozhovory

Jakub Šípek: Chceme se rozloučit s fanoušky výhrou