Domácí utkání smíme vysílat, známe první termíny

15. 5. 2020   |   FC Hradec Králové
Obnovený start jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY už se blíží a Votroci znají termíny prvních čtyř kol. Začínáme ve Varnsdorfu v úterý 26. května, následující sobotu budeme hostit Třinec. Dobrou zprávou je, že domácí zápasy smíme živě vysílat na klubovém webu.

Známe termíny prvních čtyř zápasů po restartu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, další se budou určovat podle televizních přenosů v budoucnosti. Co čeká Votroky v nejbližších týdnech:

18. kolo              út 26. 5. 17:00             Varnsdorf (v)             
19. kolo so 30. 5. 17:00 Třinec (d)
20. kolo út 2. 6. 17:00 Chrudim (v)
21. kolo po 8. 6. 18:00 Jihlava (v) ČT Sport

Prozatím počítáme s tím, že se zápasy budou hrát bez diváků, to se ale v důsledku rozvolňování vládních opatření může alespoň částečně změnit. Přesný režim pořádání utkání budeme stanovovat v následujících dnech. Dobrou zprávou je, že se LFA podařilo vyjednat výjimku s držitelem TV práv a kluby smějí své domácí zápasy vysílat živě na svém webu. Týká se to těch utkání, která nebude vysílat ČT Sport ani sázková kancelář Fortuna. „Technicky jsme na to připravení, takže ani fanoušci, kteří se na naše domácí zápasy nedostanou, o ně nepřijdou,“ říká tiskový mluvčí Michal Petrák. „Tato výjimka platí do odvolání ze strany LFA a týká se výhradně domácích zápasů. V případě venkovních utkání tak budou muset fanoušci Votroků spoléhat na streamy soupeřů.“

Aktualizované termíny jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY najdete ZDE – prozatím jsou jisté pouze u 18. až 21. kola.

Vždy aktuální časy utkání si můžete synchronizovat s kalendáři ve svých mobilech a počítačích ZDE.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Preview

Zdenko Frťala: Nepůjde jen o jedenáct hráčů, ale o celý tým

Tisková zpráva

Podpořte Votroky díky iniciativě #zasvujtym

Historie

RETRO: SK Hradec Králové – FC Dynamo Moskva 1:0 (1:3p)