FC Hradec Králové - mládež, z.s. U13 - sezóna 2020/2021
Horní řada zleva: Vojtěch Tománek, Ondřej Mráček, Vojtěch Polák, Antonín Thiele, Tomáš Poděbradský, Ondřej Kabele, Tymon Peterko
Prostřední řada zleva: Jan Moucha, Daniel Václavík, Franciscus Jirka van Dijk, Pavel Turek, Tobiáš Čermák, Jiří Kopčil, Štěpán Mareš, Milan Školník
Dolní řada zleva: Vojtěch Matuška, Denny Valenta, Matěj Fejgl, Petr Blažek - trenér, Ondřej Tykva - trenér, Lukáš Vaněk, Tomáš Vacek, Václav Vančák
REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2020/2021
hlavní trenér:
PETR BLAŽEK
tel.: +420 721 475 556
email: blazekpetr0@gmail.com
asistent trenéra:
ONDŘEJ TYKVA
tel.: +420 723 388 255
email: ondrej.tykva@zssever.cz
asistent trenéra:
JAN VOBEJDA
tel.: +420 732 562 099
email: JanVobejda@seznam.cz
DŮLEŽITÉ INFORMACE:
Začátek sezóny 2021/2022 kategorie U14 bude 14.7. 2021. Soustředění proběhne 25-30.7. 2021 v Dolním Újezdě.
přát., neděle 26. 7. 2020, Poznan Lech Poznan – FC Hradec Králové | 1:2 | Report | |
PU, čtvrtek 30. 7. 2020, Havlovice FK Náchod – FC Hradec Králové | 4:15 | Report | |
přát., úterý 4. 8. 2020, Dolní Újezd FC Hradec Králové – 1.FC Slovácko | 15:3 | Report | |
přát., středa 5. 8. 2020, Dolní Újezd FC Hradec Králové – TJ Svitavy | 10:2 | Report | |
přát., neděle 9. 8. 2020, Ostrava FC Baník Ostrava – FC Hradec Králové | 3:5 | Report | |
přát., neděle 9. 8. 2020, Ostrava 1.FC Slovácko – FC Hradec Králové | 3:7 | Report | |
přát., středa 19. 8. 2020, Náchod FK Náchod – FC Hradec Králové | 17:00 | ||
1. kolo, sobota 22. 8. 2020, Astonka FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové | 1:11 | Report | |
přát., neděle 23. 8. 2020, Háječek FC Hradec Králové – SK Slavia Praha | 7:6 | Report | |
2.kolo, neděle 30. 8. 2020, Háječek FC Hradec Králové – TJ Svitavy | 23:3 | Report | |
3. kolo, neděle 6. 9. 2020, Vodranty FK Čáslav – FC Hradec Králové | 4:6 | Report | |
5. kolo, středa 9. 9. 2020, Slávie HK FC Slávie Hradec Králové – FC Hradec Králové | 1:26 | Report | |
přát., sobota 12. 9. 2020, Háječek FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905 | 6:2 | Report | |
přát., neděle 20. 9. 2020, Eden SK Slavia Praha – FC Hradec Králové | 0:5 | Report | |
přát., neděle 27. 9. 2020, Mladá Boleslav FC Slovan Liberec – FC Hradec Králové | 0:3 | Report | |
přát., neděle 27. 9. 2020, Mladá Boleslav FK Teplice – FC Hradec Králové | 1:3 | Report | |
Turnaj, neděle 27. 9. 2020, Ml. Boleslav FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové | 0:6 | Report | |
Turnaj, středa 30. 9. 2020, Eden SK Slavia Praha – FC Hradec Králové | |||
8.kolo, sobota 10. 10. 2020, Hlušice RMSK Cidlina – FC Hradec Králové | 3:5 | Report | |
přát., neděle 11. 10. 2020, Háječek FC Hradec Králové – FC Slovan Liberec | 18:2 | Report | |
Interliga, sobota 17. 10. 2020, Háječek FC Hradec Králové – FC Hradec Králové | 11:00 | ||
9.kolo, neděle 18. 10. 2020, Háječek FC Hradec Králové – FK Pardubice | 10:00 | ||
triangl, sobota 24. 10. 2020, Ostrava FC Baník Ostrava – FC Hradec Králové | |||
přát., sobota 31. 10. 2020, UMT Malšák FC Hradec Králové – FC Baník Ostrava | |||
neděle 1. 11. 2020, UMT Malšák FC Hradec Králové – MFK Trutnov | 10:00 |
Následující akce:
Mistrovské utkání:
Datum: sobota 10.10. 2020
Místo: Hlušice
Soupeř: RMSK Cidlina Nový Bydžov U13
Nominace: Školník, Mareš, Václavík, Vacek, Vaněk, Fejgl, Čermák, van Dijk, Tománek, Polák, Thiele, Peterko
Volno/zranění:
Sraz: 8:00 v kabině, 8:15 odjezd klubovým autobusem
Datum: neděle 11.10. 2020
Místo: Háječek
Soupeř: FC Slovan Liberec U13
Nominace: Školník, Matuška, Syrovátka, Václavík, Vacek, Valenta, Čermák, Kopčil, Tománek, Polák, Kabele, Thiele, Peterko
Sraz: 11:00 v kabině - POZOR změna, hrajeme až od 12:00.
Týdenní plán (12.10. - 18.10.) - služba: Školník, Thiele, Tománek
pondělí 12.10. - VOLNO
úterý 13.10. - odpolední TJ (UMT Slávie) - 14:30 - 16:00
středa 14.10. - odpolední TJ (UMT Slávie) - 14:30 - 16:00
čtvrtek 15.10. - VOLNO
pátek 16.10. - odpolední TJ (UMT Slávie) - 14:00 - 15:30
sobota 17.10. - VOLNO
neděle 18.10. - VOLNO