Vstupenky na utkání ve Zlíně v prodeji

před 4 dny   |   FC Hradec Králové
V neděli se Votroci v rámci 11. kola FORTUNA:LIGY představí ve Zlíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou už nyní v prodeji online, přímo na stadionu bude možnost zakoupit je hodinu před zápasem.

Vstupenky na utkání Zlín – Hradec Králové do sektoru hostů jsou v online prodeji ZDE.

Zároveň bude možné zakoupit je v neděli přímo na stadionu v pokladně 5 u sektoru G (viz mapku), která bude otevřena hodinu před začátkem zápasu, tedy v 15:00.

Podmínkou pro vstup na stadion je prokázání bezinfekčnosti jedním z následujících způsobů:

a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník, nebo
c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem nebo se prokáže aplikací Tečka o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném očkování vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1, že u očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu
d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
e) osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

Děti do 6 let nemusí prokazovat bezinfekčnost.
Návštěvníci stadionu jsou povinni mít po celou dobu utkání ochranný prostředek dýchacích cest.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Preview

Votroci v neděli vyzvou Zlín

Tisková zpráva

Víkendový program Votroků

Reportáž

S Votroky trénovali kluci z dětského domova

×
Dnes v 16:00 | A tým
FC Fastav Zlín
FC Hradec Králové