Plán sezóny

Vždy od září začíná ve FOTBALOVÉ ŠKOLIČCE FC HRADEC KRÁLOVÉ při ZŠ Milady Horákové její další ročník.
Protože nábor provádíme průběžně během celého školního roku, můžete se za námi na sportoviště ZŠ M.Horákové příjít podívat kdykoliv.


Zájmovým okruhem náboru činnosti Fotbalové školičky jsou zejména předškoláci, tj. žáčci dvou nejstarších předškolních ročníků mateřských školek, což jsou děti věku 3-6 let (podrobnějí v části náboru dětí).

Zatímco u mladší skupiny - RARÁŠCI (3 a 4 roky) pracujeme se všemi dětmi, ve starší skupině - LVÍČATA (5 a 6 let) můžeme provést u dětí částečný výběr, zejména ve vazbě na motorické a růstové předpoklady, přičemž limitujícími faktory jsou i trenérské nebo prostorové možnosti školičky. Obě skupiny Fotbalové školičky pracuji dle vlastní metodiky zpracované trenéry školičky. Pokud se týká tréninkové náplně, děti u RARÁŠKŮ se zaměřují zejména na rozvoj pohybových, rychlostních, obratnostních schopnosti a seznamují se s míčem a základními prvky jeho ovládání. Děti ve LVÍČATECH se již více orientují na rozvoj fotbalových dovednosti. Naší prioritou je zejména práce s míčem, rozvoj obratnosti a koordinačních schopností. Obě skupiny pracují dle speciální metodiky, vypracované vedením Fotbalové školičky.

Na základě hodnocení uplynulých sezón budeme pokračovat v pravidelných schůzkách s rodiči u obou skupin, s cílem i nadále zlepšovat naší vzájemnou komunikaci.

Víkendové akce

  • Pět halových turnajů pořádaných školičkou pro děti obou skupin školičky v tělocvičnách ZŠ M.Horákové (říjen, listopad, prosinec, leden a březen)
  • Pravidelná účast na halových turnajích minipřírpavek pořádaných OFS HK, FC Slávia HK a FK Vysoká nad Labem
  • Metodický halový turnaj pro předpřípravky za účasti 9 družstev mini z okresu Hradec Králové v hale ZŠ Kukleny
  • Účast na venkovním turnaji mini pořádaným v dubnu - červnu OFS HK
  • pořádání Memoriálu Milady Horákové pro děti z FŠ v areálu Háječek, spojeného s buchtobraním
  • účast na Memoriálu Josefa Součka pořádaného OFS HK v areálu Háječek

Rádi mezi sebou přivítáme všechny děti a jejich rodiče, kteří mají zájem navštívit naší školičku a zapojit se do sportovní přípravy nebo se jen podívat, jak probíhají jednotlivé cvičební hodiny.

Těšíme se na vás, neváhejte a přijďte se za námi na Miladu podívat a zkusit si co dovedete.

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

B-tým zná rozpis jara. Pokusí se navázat na vydařený závěr přípravy

Aktuální zprávy

On-line prodej dětských vstupenek spuštěn

Aktuální zprávy

V sobotu opět Pod Lízátka! Do Hradce dorazí Boleslav