FC Hradec Králové U11


Horní řada zleva: Dvořák Petr, Fejglová Barbora, Wenke Eduard, Kosař Jan, Balucha Tomáš, Štěpán Šimon, Gajda Michal, Starý Jakub

Prostřední řada zleva: Coggan Casey, Novák Matyáš, Hoffman David, Zadrobílek Jan, Macek Lukáš, Šťovíček Matěj, Gavula Lukáš, Poláček Filip, Placák Jakub

Dolní řada zleva: Čejka Micha, Voltr Václav, Matějů Matyáš, Strejcius Dušan (trenér), Pejcha Petr (trenér), Jirásek Tomáš, Plocek Václav, Jiroušek Adam


REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2019/20


hlavní trenér:

PETR PEJCHA

tel.: +420 728 580 905

email: petr.pejcha26@seznam.cz


asistent trenéra:

DUŠAN STREJCIUS

tel.: +420 604 534 980

email: dusan.strejcius@seznam.cz


vedoucí:

TOMÁŠ BALUCHA

tel.: +420 736 676 544

email: tomas.balucha@centrum.cz


DŮLEŽITÉ INFO:

Zimní soustředění 18.-22.3. v Dobrušce

Zimní režim listopad - březen

Pondělí: 15:30 - 16:30 Brankařské TJ - ZŠ Sever

Úterý: 17:30-19:00 UMT Sever

Středa: 17:30-19:00 Hala Sever

Pátek: 17:00-18:30 UMT Sever


Týdenní plán 14.10. - 20.10. "bílé triko"


Pondělí: volno

Úterý: Háječek 16:30-18:15 (brankařská TJ 16 - 17hodin)

Středa: nominovaní hráči na Ondrášovku dle nominace sraz 9:15 Všesportovní stadion, odpolední trénink zrušen

Čtvrtek: volno

Pátek: Háječek 16:30-18:15

Sobota: volno

Neděle: KP Česká Skalice, 1 tým


Středa 16.10. Kvalifikace Ondrášovka cup

Nominace: Dvořák, Jirásek, Jiroušek, Kosař, Macek, Placák, Voltr, Wenke, Zadrobílek

Sraz: 9:15

Adresa: UMT Malšák

Soupeři: AC Sparta Praha, FK Mladá Boleslav, SK Solnice, MFK Trutnov, RMSK Cidlina, FK Agria Choceň, MFK Chrudim

Plánovaný konec: 14:00

Všichni hráči s sebou černý dres


PLÁN UTKÁNÍ:

16.10. Kvalifikace Ondrášovka cup, Hradec Králové

20.10. KP Česká Skalice

28.10. Turnaj Dobruška

2.11. PU Svitavy 

3.11. PU Sparta Praha

9.11. Krajský přebor Trutnov

17.11. Zimní liga Dobruška

24.11. Zimní liga Dobruška

30.11. HT Náchod

7.12. Zimní liga Dobruška

23.2. Zimní liga Dobruška

29.2. Zimní liga Dobruška

15.3. Zimní liga Dobruška

22.3. Zimní liga Dobruška

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

Články


Mládež - reportážTriangl Háječek
včera - u11

Mládež - reportážPU RMSK/Chlumec
před 5 dny - u11

Mládež - reportážMiniliga Liberec
6. 10. 2019 - u11

Mládež - reportážMiniliga FCHK
28. 9. 2019 - u11

Mládež - reportážMiniliga Liberec
23. 9. 2019 - u11

Mládež - reportážPU Dukla Praha
16. 9. 2019 - u11

Mládež - reportážPU RMSK/Chlumec
9. 9. 2019 - u11

Mládež - reportážKP SP Náchod
1. 9. 2019 - u11

Mládež - reportážDeyna cup
1. 9. 2019 - U11

Mládež - reportážPU České Budějovice, Dukla Praha
1. 9. 2019 - U11

Nepřehlédněte

Reportáž

TOP akce mládežnických týmů - ZÁŘÍ

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků

Reportáž

Béčko proti Chlumci zvládlo penalty