4:14
1:3, 0:7, 3:4

2Drbohlav (Tahal), 10’ Tahal (Čapek), 23’ Motálek, 34’ Zadrobilek (Tahal), 37’ Motálek (Felix), 38Brož (pen.), 39’ Motálek (Kučera), 57’ Mrázek, 60’ Kareš (Drbohlav), 60’ Mrázek, 62’ Čapek (Pospíšil), 71Motálek (Hiesl), 77´ Motálek (Brož), 85’ Mrázek (Kareš)

Motálek, Zadrobílek, Mrázek, Felix, Drbohlav, Kučera, Tahal, Čapek, Brož, Šulc, Čihák, Hiesl, Kareš, Pospíšil, Kefurt

Hned ve druhé minutě jsme se ujali vedení, které už jsme nepustili. Na začátku první třetiny nám sice ve hře scházel větší klid a přesnost, ale postupem času šla naše hra nahoru a ve druhé třetině jsme pak již mohli být spokojeni. Na zápas jsme kvůli zranění a nemocem neměli klasického brankáře a utkání tak odchytali kluci z pole, kteří si s tím poradili velmi dobře. Třetiny: 1:3, 0:7, 3:4