FC Hradec Králové12:3

MU, sobota 20. 4. 2024, 15:00

12:3
1:2, 0:6, 1:5

10´ Brož, 26´ Čapek (Motálek), 68´ Kareš

Motálek, Němeček, Zadrobílek, Mrázek, Drbohlav, Kučera, Tahal, Pirner, Čapek, Brož, Šulc, Čihák, Kareš, Pospíšil

Dnešní utkání proti vedoucímu týmu soutěže, se hodnotí těžko. Po první velmi dobré třetině, kterou jsme vyhráli v poměru 2:1, přišly dvě třetiny, ve kterých jsme výsledkově propadli. V poli se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém jsme asi měli i o něco více míč na svých kopačkách my, ale nedokážeme naše příležitosti brankově dotáhnout. A to ani v jasných situacích. Pak se nám opakuje několikrát stejný scénář, kdy po závaru v soupeřově vápně dostaneme branku z rychlého brejku soupeře, který měl tyto situace dobře zvládnuté i díky fyzické vyspělosti svých hráčů. Celkově pro nás dnes po předvedeném výkonu krutý výsledek. Musíme ale zlepšit finální fázi. Třetiny: 2:1, 0:6, 1:5