6:1
2:0, 3:0, 1:1

84' Starý

Jiroušek, Voltr, Wenke, Růžička, Novák, Kosař, Zadrobílek, Starý, Sláma, Gavula, Matějů, Petr, Macek

První třetinu se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Bohužel my jsme narozdíl od soupeře své šance nedokázali využít a skóre po první třetině tak bylo 2:0. Druhou třetinu jsme chtěli navázat na výkon z třetiny první. Jakmile nám ale soupeř odskočil na stav 3:0, bylo na nás vidět opaření a do konce třetiny byl lepší. Dokázal pak přidat ještě dvě branky, z čehož jednu jsme si dali doslova sami, když jsme proběhli odkop od branky soupeře, který nám skončil v síti. Ve třetí třetině jsme dokázali opět zvednout hlavy a snažili jsme se navázat na výkon z první třetiny. Skóre této poslední části zápasu se zastavilo na stavu 1:1, kdy jsme konečně po pohledné akci z levé strany dokázali svou šanci proměnit. Celkový stav 6:1 pro domácí úplně neodpovídá rozložení sil na hřišti, ale takový je fotbal. Hlavně první třetinu od nás výborný výkon, kterému chyběly pouze vstřelené branky, což nás ostatně sráželo po celý zápas. Určitě by se nám hrálo jinak, kdybychom dokázali alespoň některé šance proměnit. Soupeř měl na několika pozicích značnou výškovou a váhovou převahu, ze které se snažil těžit, což nám situaci neulehčovalo. Nás těší, že jsme po většinu zápasu podali kvalitní výkon a do příště doufáme ve větší efektivitu v zakončení a následně tak v dramatičtější zápletku.