FC Vysočina Jihlava
FC Hradec Králové2:7

PU, neděle 22. 1. 2023, 12:00

FC Vysočina Jihlava

FC Hradec Králové

2:7
2:4

Adamec 3, Školník, Šturm, Hochsteiger, Žáček

FC Hradec Králové:

Dohnal, Tejchman - Adamec, Bruna, Hawillo, Hochmann, Hochsteiger, Kyncl, Martin, Pižl, Snížek, Školník, Šturm, Voňka, Zima, Žáček


Ohlasy

V těžkých sněhových podmínkách jsme se díky dobrému napadání a důrazu před brankou domácích rychle ujali dvoubrankového vedení. Vytvářeli jsme si další šance, ale zklamala nás koncovka. Soupeř z první příležitosti skóroval a nahlodal naše sebevědomí. Do konce prvního poločasu se hra odehrávala spíše mezi vápny. Domácí více drželi míč, nám zase vycházely rychlé přechody do útoku. 
Ve druhém poločase jsme příliš pospíchali s výstavbou našich útoků a domácím jsme tak odevzdali velké množství míčů. Ti byli na balónu šikovní a tak jsme měli ve hře pasáže, kdy jsme domácí museli hodně nahánět. V poslední dvacetiminutovce jsme se zlepšili, dokázali jsme si přesně a včas nahrát a odehráli jsme naši dnešní nejlepší pasáž.
Některým našim hráčům se utkání příliš nepovedlo, ale zastoupili je ostatní. Těší sedm vstřelených branek a další velké šance. Jednoznačně musíme přidat na výběru místa a na kvalitě přihrávek.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Autogramiáda k závěru sezóny! Votroci se s fanoušky setkají 27. května

Aktuální zprávy

Poslední krok k duelu o Evropu, Votroky čeká odveta s Teplicemi

Rozhovory

Taková utkání zvládáme díky týmovosti a soudržnosti, hlásí Matěj Koubek