FC Hradec Králové
SK Dynamo Č. Budějovice3:1

16. kolo, neděle 23. 3. 2025, 14:00

FC Hradec Králové

SK Dynamo Č. Budějovice

3:1
2:0

Branky: 6., 41. a 86. Kratochvílová – 84. Průchová.

FC Hradec Králové:

Kvízová – Sisková, T. Kožíšková, Hosová, Kvasničková (86. Spejchalová) – Typltová (65. Červinková), Stečínská, Chládková – Handlová, Kratochvílová, Voženílková (54. Vítová, 80. Bartošová).



Reportáž

Dorostenky FC Hradec Králové WU18 díky třem brankám útočnice Natálie Kratochvílové porazily v první lize SK Dynamo České Budějovice 3:1 a udržely si třetí místo v tabulce! Nyní má soutěž reprezentační přestávku.

V dalším utkání nastoupíme k prestižnímu derby s FK Pardubice (sobota 12.4., 10.15, hř. K Dolíčku).

Ohlasy

Natálie Kratochvílová, autorka hattricku: „Tři a více gólů v zápase jsem vstřelila na podzim za B-dorost ve druhé lize. Jsem ráda, že se mi to podařilo i v první lize za áčko. Ale hlavní je, že jsme vyhrály. Celé utkání jsme měly pod kontrolou a naše vítězství je zasloužené." 

Adriana Chládková, záložnice: „Zápas proti Českým Budějovicím byl hodně soubojový, soupeř hrál důrazně do těla a my jsme se přizpůsobily jeho tempu, což pro nás nebylo ideální. V prvním poločase jsme si vytvořily více šancí, zatímco ve druhém to bylo spíše nahoru a dolu. Míč jsme ale většinu času držely my. Všichni jsme zápas odmakaly a zaslouženě si odnášíme tři body.“

Radim Pavlík, trenér: „Po rychlém prvním gólu jsme se spokojili s tím, co máme, což je škoda. Většina hráček bojovala, ale tempo hry bylo ospalé. V dalších utkáních se takovou hrou rozhodně prezentovat nechceme. Sice jsme splnili cíl - 3 body, ale pořád máme na čem pracovat. A musíme začít u základních věcí. Obrovskou devízou v zápase byly dvě mladé rychlonohé hráčky, které vnášely do naší hry dynamiku a svěží vítr.“

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Votroci na hostování

Aktuální zprávy

Vzhůru do nadstavby, Votroky čeká bitva s Karvinou

Aktuální zprávy

Otevřený trénink pro školy a veřejnost již ve středu