FC Hradec Králové3:5

Turnaj, sobota 29. 4. 2023, 09:55

3:5

SK Slavia Praha - FC HK   0:0
Měli jsme tří vyložené šance, ale vstřelit branku se nám nepodařilo. Hosté zahrozili pouze jednou z rohového kopu. Ztráta dvou bodů.

FC HK - FC Zbrojovka Brno   1:2, branka: Šturm
Obě branky jsme dostali po obrovském důrazu soupeře po standardních situacích. My jsme za stavu 0:1 neproměnili penaltu. Inkasovaná branka dvě minuty před koncem zhatila možnost bodového zisku.

SK FC Hlučín - FC HK   0:1, branka: Šturm
Výborná obranná činnost na obou stranách a minimum šancí. Vstřelili jsme branku po opakované dorážce po rohovém kopu. Kluci cítili, že hrajeme o důležité body a trošku nám to svázalo nohy. Obrovský boj a obětavost celého týmu.

FC HK - SK Petřín Plzeň   1:0, branka: Hawillo
Ve třetí minutě vstřelil nádhernou branku střelou ze střední vzdálenosti Hawillo. V utkání jsme dobře kombinovali a měli jsme více ze hry. Druhá branka se nám ale vstřelit nepodařila a v závěru nás zachránila tyč. Kluci na obrovsky těžkém terénu vydřeli vítězství.

AC Sparta Praha - FC HK   3:0
O motivaci před utkáním bylo postaráno - v případě vítězství jsme mohli postoupit do zlaté skupiny. První obrovskou šanci jsme měli my, ale vedoucí branku jsme nedali. Sparta naopak šance proměnila a odsoudila nás ke kruté, ale zasloužené porážce. Kluci se snažili kombinovat a hrát útočně, ale na obranu soupeře jsme recept nenašli.