Dorost přehrál Petřín Plzeň vysoko 4:1

20. 10. 2024   |   Vojtěch Vrba
Svěřeni Bohuslava Pilného vyrazili v rámci 11. kola 2. české ligy dorostu na půdu SK Petřín Plzeň. Roli favorita potvrdili mladí Votroci čtyřmi trefami, o které se postarali Žalud, Halama a dvakrát Binar. Za domácí se prosadil pouze Hubený. Hradečtí tak po výhře 4:1 berou tři důležité body.
11. kolo, neděle 20. 10. 2024, 11:00

SK Petřín Plzeň

FC Hradec Králové

1:4

Branky: 26. Hubený – 3. Martin Halama, 14. Binar, 34. Žalud, 62. Binar.

Rozhodčí: Budil – Gerhardt, Hamouz.

Žluté karty: 18. Kasík, 30. Olach, 65. Anděl, 73. Brander – 43. Karel.

Diváci: 50.

SK Petřín Plzeň:

A. Novotný – Nový, Kasík, Řáda (46. Kural), Brandner (74. Štěpánek), Spiegel, Hubený, Vaniš (46. Fikrle), Anděl (68. Král), Olach (81. Müller), Sismilich.

FC Hradec Králové:

O. Novotný – Karel (81. Sunday), Metlický, Baťka, Sejkora, Sehnoutka (68. Polák), Žalud (68. Machala), Mokrejš, Binar, Martin Halama (77. Moravčík), Vaněk (81. Matěj Halama).



Reportáž

Na těžkém terénu jsme dobře vstoupili do zápasu, mírná komplikace přišla když soupeř snížil .Na to jsme dobře zareagovali a odvážíme zaslouženě tři body.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Mistrovství Evropy U21 odstartovalo. Do boje jdou Češi, nechybí hradecká stopa

Aktuální zprávy

120 let tradice. Odstartoval volný prodej permanentek na sezónu 2025/26

Tisková zpráva

Podepsáno! Václav Pilař prodloužil smlouvu s Votroky