Interliga, sobota 2. 4. 2022, 13:00

FC Baník Ostrava

2:5
1:0

20' Bartoš, 55' Zadrobílek (Dvořák)

Jiroušek, Kadlec, Petr, Dvořák, Gajda, Bartoš, Klinkáček, Šmejda, Jirásek, Šťovíček, Matějů, Makovský, Kloutvor, Sláma, Zadrobílek, Starý, Macek

Celý zápas poctivě odpracovaný. První poločas jsme po dalekonosné střele Bartoše dokázali vyhrát 1:0. Ve druhém poločase jsme pak zápas ztratili po blackoutu mezi 46 až 49 minutou, kdy jsme třikrát inkasovali po zbytečných chybách. Do konce jsme ještě dokázali zkorigovat a skórovat ze standartní situace. Celkově nutno říci, že soupeř vyhrál zaslouženě, od první minuty jsme ale v zápase byli Ostravě nepříjemným soupeřem a rozhodně jsme podali velkou měrou zlepšený výkon oproti prvnímu zápasu s Brnem. Mnohem lépe nám fungovala obranná čtveřice i směrem do ofenzivy jsme byli mnohem aktivnější a nebezpečnější.