MU, neděle 24. 4. 2022, 10:00

FK Čáslav

8:2
3:1, 1:1, 4:0

19´ Sláma, 23´ Zadrobílek, 27´ Wenke (Voltr), 58´ Sláma, 64´ Matějů (Jiroušek), 66´ Zadrobílek, 83´ Sláma (Wenke), 87´ Kosař (Starý)

Jiroušek, Petr, Dvořák, Starý, Wenke, Zadrobílek, Voltr, Růžička, Kosař, Macek, Matějů, Sláma, Gavula, Novák

Od začátku zápasu jsme byli aktivní a po většinu času jsme drželi míč na svých kopačkách. Jelikož jsme ale hned v úvodu několik vyložených šancí neproměnili, skóroval z první střely na branku soupeř. Do konce třetiny jsme však ještě stav zápasu zaslouženě otočili a zakončili ji tak se skóre 3:1. Ve druhé a třetí třetině jsme pak mohli vidět podobný průběh. My jsme kontrolovali hru a hledali jsme cestu k soupeřově brance. Soupeř se pak snažil hrozit zejména z protiútoků. Celkově zasloužené vítězství, které mohlo být po spoustě zahozených šancí na naší straně i větším rozdílem.