1:5
1:2, 0:2, 0:1

30´ vlastní

Jiroušek, Dvořák, Petr, Kosař, Novák, Růžička, Wenke, Macek, Zadrobílek, Sláma, Matějů, Voltr, Starý

V prvním jarním kole jsme přivítali kvalitní tým z Mladé Boleslavi. Věděli jsme, že budou rozhodovat maličkosti a to se potvrdilo. Od začátku jsme chtěli působit aktivně a soupeři nedat ani minimum prostoru. To se nám dařilo velice dobře a v úvodních minutách jsme si vypracovali velké příležitosti, jenže jsme ztroskotali na špatném řešení ve finální fázi. Jak tomu tak bývá, tak udeřilo na druhé straně a hosté nás 2x potrestali. V poslední vteřině první třetiny jsme ještě zkorigovali na 1:2 po rohovém kopu. Do druhé třetiny jsme vstoupili v dobrém pohybu a tempu a udržovali soupeře na své polovině. Bohužel chybu jsme při rozehrávce udělali my a soupeři gól darovali. Do konce třetiny se nám již tolik nedařilo a soupeř byl přímočařejší a nebezpečnější. Ve třetí třetině jsme moc velké fotbalové kvality na zvrat v utkání nepředvedli a postupem času se v naší obraně objevovalo čím dál tím více mezer, z kterých soupeř hrozil. Herně jsme viděli velice vyrovnané utkání, ale bohužel jsme v úvodu pohrdli velkými šancemi a to nás musí mrzet.