Vstupenky na Spartu jsou v online prodeji

18. 8. 2021   |   FC Hradec Králové
V sobotu večer čeká Votroky druhý z dvojice venkovních zápasů v řadě – v rámci 5. kola FORTUNA:LIGY se představí na Spartě. Pokud se chystáte Hradec na Letné podpořit, vstupenky seženete výhradně v online prodeji, který poběží až do času výkopu.

Také pro zápas na Spartě platí, že fanoušci Votroků budou mít k dispozici pět procent celkové kapacity stadionu. Lístky do sektoru hostů jsou od dnešního dne v prodeji NA TOMTO ODKAZU.

Vstupenky do Generali Česká pojišťovna areny pro hradecké fanoušky budou pouze v online prodeji, který bude ukončen v čase výkopu, tedy v sobotu v 19:00. Lístek si tak můžete zakoupit i přímo před stadionem z mobilního zařízení.

Pro vstup na zápas platí obvyklá bezpečnostní opatření vycházející z návštěvního řádu a pochopitelně také povinnost prokázat bezinfekčnost jedním z níže vyjmenovaných způsobů (výňatek z protokolu opatření LFA a ministerstva zdravotnictví):

a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS- CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o dokončeném očkování, že u očkování uplynulo:

- od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo

- od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo

d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci jdou v MOL Cupu do osmifinále

Rozhovory

Stanislav Hejkal: Byli jsme připravení na agresivní styl soupeře

Aktuální zprávy

Informace o vstupenkách na Slavii