V sobotu změří Votroci síly s Bohemians

25. 6. 2021   |   FC Hradec Králové
Náročná první část letní přípravy vyvrcholí pro Votroky v sobotu dopoledne, kdy v Opatovicích nad Labem změří síly s Bohemians Praha 1905. Do utkání by měli zasáhnout i dva hráči, kteří se s prvoligovým kádrem Hradce připravují.

První zápas letní přípravy bude pro Votroky zároveň jediným, ve kterém se poměří s prvoligovým soupeřem – a shodou okolností to budou Bohemians, které los poslal proti Hradci hned v prvním zápase nové sezony. „Chceme zjistit, co od koho můžeme v zátěži očekávat. My ani Bohemka nebudeme nijak odkrývat karty, když na sebe narazíme hned v prvním kole,“ říká před prvním přípravným duelem asistent trenéra Stanislav Hejkal.

Votroci mají za sebou náročnou úvodní etapu přípravy. Ta začala o čtyři dny dřív, než bylo v plánu, současný týden z větší části naplnily dvoufázové tréninky ve slušném tempu. „Dopoledne jsme pracovali na herní kondici, odpoledne na všeobecné kondici. To ale dělají všechny týmy – nikdo nesedí na plovárně,“ usmívá se Hejkal. „Do utkání nasadíme dvě jedenáctky,“ dodává.

V nich by měla figurovat i dvě jména, která dosud do kádru Votroků nepatřila. V Opatovicích se na hřišti ukáže stoper Jakub Klíma z Mladé Boleslavi, jehož příchod do Hradce se momentálně dotahuje, a brankář Vilém Fendrich, jenž naposledy působil v Opavě a je mezi Votroky na zkoušce.

Utkání proti Bohemians se bude odehrávat v režimu bezpečnostních opatření vyplývajících z dohody LFA a odpovědných úřadů. Podmínky pro vstup najdete ZDE. Píšťalka rozhodčího na hřišti v Opatovicích nad Labem poprvé zazní v 11:00.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Víkendový program Votroků

Preview

V sobotu se Votroci představí v Karviné

Rozhovory

Jakub Rada: Musíme pokračovat jako s Bohemkou

×
Dnes v 16:00 | A tým
MFK Karviná
FC Hradec Králové