Organizační informace k utkání s Blanskem

28. 4. 2021   |   FC Hradec Králové
Nová dohoda mezi LFA a Ministerstvem zdravotnictví umožňuje klubům dvou nejvyšších soutěží pustit na stadion omezený počet fanoušků za přesně stanovených podmínek. Tato opatření se budou týkat už pátečního duelu mezi FC Hradec Králové a FK Blansko.

Podle nového protokolu LFA, který stanovuje podmínky pro konání utkání F:L a F:NL, může být naplněna kapacita stadionu do výše 10 procent a klub může za přesně stanovených podmínek vpustit na zápas dlouhodobé partnery, mezi které se počítají i majitelé permanentek. Na utkání 21. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi FC Hradec Králové a FK Blansko tedy budou vpuštěni držitelé permanentek s platností PODZIM 2020 (platnost byla automaticky prodloužena na jaro 2021), kterým bude u vstupu změřena teplota bezkontaktním teploměrem a kteří odevzdají, případně na místě vyplní tzv. selfreporting formulář (bude k dispozici u vstupu, ale pro urychlení je KE STAŽENÍ A PŘEDVYPLNĚNÍ ZDE). Fanoušci se dále musejí prokázat:

  • negativním výsledkem PCR nebo antigenního testu na COVID-19 ne starším než 48 hodin (podle dohody LFA a MZ musí být testy provedeny antigenním odběrovým centrem nebo poskytovatelem zdravotních služeb, nikoliv tedy tzv. samotestování).
  • NEBO dokladem (lékařskou zprávou) o laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, uplynutí doby izolace podle platného mimořádného opatření MZ, a že od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní.
  • NEBO certifikátem Ministerstva zdravotnictví ČR o dokončeném očkování proti COVID-19 s tím, že od aplikace poslední dávky uplynulo 14 dnů.

Na tribunách musejí fanoušci sedět v rozestupech ob jednu řadu a ob jedno sedadlo (pokud nejsou členy stejné domácnosti) a po celou dobu musejí mít ústa a nos zakrytý respirátorem třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.

Občerstvení bude otevřeno.

Chápeme, že podmínky jsou přísné, ale na druhou stranu v rámci pilotního projektu velmi oceňujeme, že aspoň takovým způsobem umožňují začátek návratu fanoušků na stadion. Těšíme se na vaši podporu!

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Preview

V sobotu změří Votroci síly s Bohemians

Rozhovory

Stanislav Hejkal: Jsou tu mladí, hladoví kluci, to mám rád

Aktuální zprávy

Informace pro fanoušky k přípravným utkáním