VOTROCI SOBĚ


Votroci sobě jsou unikátním projektem klubu FC Hradec Králové, který spojuje všechny příznivce černobílého celku. Jeho původním záměrem bylo vybrat finance, které by přispěly na výstavbu nové arény, která ve městě pod Bílou věží již skutečně roste a brzy bychom se měli dočkat jejího dokončení. Projekt však jejím otevřením zdaleka nekončí, jeho účelem je vytvořit co největší skupinu hrdých příznivců, kteří se chtějí podílet na dalším rozvoji klubu. Tito nejvěrnější fanoušci získají řadu výhod, které jim zápasy pod Lízátky notně zpříjemní.

V projektu nabízíme symbolickou adopci dílů hřiště o velikosti čtverečního metru těm příznivcům, kteří chtějí podpořit dokončení arény a další rozvoj hradeckého fotbalu.

Jaké výhody získají ti, kteří se do projektu zapojí?

předkupní právo na permanentku, kterou budete moci pořídit dříve než ostatní zájemci. V nové aréně si tak vyberete místo dle Vaší libosti,

• Vámi vybraná část hřiště bude označena Vámi zvoleným jménem. Sami rozhodnete, zda na plánku hřiště u rezervovaného dílku bude Vaše jméno, přezdívka, název firmy nebo nějaké smyšlené jméno např. Vašeho klubu malé kopané. Po dokončení arény bude vyrobena velká tabule s plánem hrací plochy a Vámi určené jméno bude na této tabuli uvedeno jako důkaz toho, že právě Vy jste podpořili hradecký fotbal,

• certifikát patrona při sponzorování základního dílu hřiště v ceně 2000,- Kč, certifikát stříbrného patrona při sponzorování dílu hřiště v hodnotě alespoň 6000,- Kč, certifikát zlatého patrona při sponzorování dílu hřiště za nejméně 12 000,- Kč, certifikát platinového patrona při sponzorování vydražených dílů hřiště,

• můžete získat bonus v podobě dlouhodobé rezervace sedačky na západní tribuně stadionu. Při sponzorském daru v hodnotě minimálně 10 000,- Kč získáte rezervaci konkrétního místa na 5 let a při sponzorském daru v hodnotě minimálně 20 000,- Kč obdržíte rezervaci konkrétního místa na 10 let. Toto místo bude označeno vámi určeným jménem či firemním logem a bude Vám při nákupu sezonní permanentky každoročně do určeného data přednostně rezervováno.

Jak se do projektu zapojit?

Na plánku níže si vyberte políčko či políčka, která chcete sponzorovat. Vedle schématu přehledně uvidíte výši své podpory.

V registračním formuláři níže vyberte jednu z možností podle toho, jestli se do akce zapojujete jako jednotlivec, skupina nebo firma. Následně vyplňte požadované informace. Obratem obdržíte potvrzovací e-mail, jakmile kliknete na odkaz, který obsahuje, Vaše rezervace bude dokončena.

V okamžiku, kdy máte rezervaci hotovou, Vám co nejrychleji zašleme darovací smlouvu, dle které můžete provést platbu.

Certifikát patrona následně obdržíte nejprve elektronicky během několika dní po zaplacení. Slavnostní certifikát Vám bude předán po otevření nové arény.

Prostor středového kruhu a díly pro pokutový kop budou později předmětem aukce.

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Poslední kolo základní části! Pod Lízátka přijede pražská Slavia

Aktuální zprávy

Votroky bude proti Slavii povzbuzovat vyprodaná Malšovická aréna

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků