FC Hradec Králové U11


FC Hradec Králové - mládež, z.s. U11

Horní řada zleva: Adam Škop, Matouš Mrázek, Albert Řehůřek, Miroslav Machata, Ondřej Banas, Ronald Mercurio, Laura Dvořáková, Petr Žák, Matouš Ryba

Dolní řada zleva: Jakub Lindr, Jaroslav Moník, Jan David, Tadeáš Krajňák, Miloš Gajda (trenér), Jakub Svoboda (trenér), Deniel Klvaňa, Max Fidler, Jan Rolek, Matyáš Svoboda



REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2022/23

Hlavní trenér:

JAKUB SVOBODA

tel.: +420 777 652 266
e-mail: kuba.fchk@seznam.cz

 
Asistent trenéra:

MILOŠ GAJDA

tel: + 420 777 700 605
e-mail: milos.gajda@autosas.cz

 
Asistent trenéra:

TOMÁŠ SOKOL

tel: + 420 605 480 165
e-mail: sokoltomas00@seznam.cz

 
 
DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Od 5. 8. - 30. 10. budou probíhat tréninky v areálu Háječek (mapy)

Služba: Krajňák, Lindr, Mercurio

Triko: bílá

Fotogalerie

 

TÝDENNÍ PLÁN:   26. 9. - 2. 10.

Po    TJ 17:00 - 18:45   Háječek / Planeo Cup

Út    TJ 17:00 - 18:45   Všesportovní stadion  (umt)

St    Volno

Čt    PÚ 17:00 - 18:45   Háječek

Pá    Volno

So    KP SP - Háječek / Minirepublika - Praha

Ne    Volno
 

TÝDENNÍ PLÁN:   3. - 9. 10.

Po    TJ 17:00 - 18:45   Háječek

Út    TJ 17:00 - 18:45   Háječek

St    Volno

Čt    TJ 17:00 - 18:45   Háječek

Pá    Volno

So    KP SP - Hořice

Ne    Volno
 
 
AKCE:

Planeo Cup - II. předkolo

Datum:    pondělí  26. 9.

Místo:      Všesportovní stadion - HK

Sraz:        11:15

Konec:     14:30

Soupeř:    RMSK Cidlina/Chlumec n. C., FK Náchod, MFK Trutnov, MFK Nové Město n. Met., SK Lázně Bohdaneč

 

AKCE:

PÚ - Háječek

Datum:     čtvrtek 29. 9.

Místo:       Háječek - HK

Sraz:         16:30

Konec:      18:45

Soupeř:    RMSK Cidlina/Chlumec n. C.

 

AKCE:

KP SP - Háječek

Datum:    sobota 1. 10.

Místo:      Háječek - HK

Sraz:         9:15

Konec:     12:45

Soupeř:    Sokol Malšova Lhota, Jiskra Hořice

 

AKCE:

Minirepublika - Praha

Datum:     sobota 1. 10.

Místo:       U Kapličky 1288/8, Čelákovice  (mapy)

Sraz:         11:15

Konec:      16:00

Soupeř:     Bohemians Praha 1905, FC Svratka Brno, FK Baník Sokolov, FK Hodonín, SFC Opava

 
 

NÁSLEDUJÍCÍ AKCE:

26. 9.     II. předkolo - Planeo Cup

29. 9.     PÚ - Háječek

 1.  10.    KP SP - Háječek

 1.  10.    Minirepublika - Praha

 8. 10.     KP SP - Hořice

16. 10.     KP SP - Třebeš

16. 10.     PÚ - Pardubice

22. 10.    KP SP - Malšova Lhota

23. 10.    PÚ - Háječek

29. 10.    KP SP - Jaroměř

  5.  11.    KP SP - Háječek

  6.  11.    PÚ - HK umt

 19.  11.    Minirepublika - HK

  4.  12.    PÚ - HK umt

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

Články


Mládež - reportážPlaneo CUP
7. 5. 2022 - u11

Mládež - reportážTriangl Náchod
5. 2. 2022 - u11

Mládež - reportážPÚ: AC Sparta Prahra
29. 1. 2022 - u11

Mládež - reportážTriangl Chudonice
23. 1. 2022 - u11

Mládež - reportážSlovan CUP
7. 11. 2021 - u11

Mládež - reportážDF CUP
28. 10. 2021 - u11

Mládež - reportáž8. kolo KP
16. 10. 2021 - u11

Mládež - reportážMiniliga
16. 10. 2021 - u11

Mládež - reportážPohár mládeže
13. 10. 2021 - u11

Mládež - reportážMiniliga
9. 10. 2021 - u11

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Vstupenky na utkání se Spartou

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků

Aktuální zprávy

V anketě Nejúspěšnější sportovec Votroci stříbrní