FC Hradec Králové U10


FC Hradec Králové - mládež, z.s. U10

Horní řada zleva: Theodor Trenz, Tobiáš Ornst, Jakub Dyntar, Kryštof Hochmann, Matěj Ringel, Michal Kudr, Josef Jackulák, Lukáš Beňadik, Vojtěch Havel, Jakub Klaban,

Dolní řada zleva: Jakub Gabera, Lukáš Macháček, Šimon Tichý, Martin Petras, Dušan Strejcius - trenér, Robert Svoboda - hlavní trenér, Matyáš Petřík - trenér, Patrik Stanovič, Filip Matuška, Jan Šimek, Michal Mlejnek



REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2022/23


Hlavní trenér:

ROBERT SVOBODA

tel.: +420 774 605 381

e-mail: robertsvob@gmail.com


Asistent trenéra:

DUŠAN STREJCIUS

tel: +420 604 534 980

email: dusan.strejcius@seznam.cz


Asistent trenéra:

MATYÁŠ PETŘÍK

tel: +420 774 136 649

email: matyas.petrikk@gmail.com


DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Od 1. 4. 2023 budou probíhat tréninky v areálu Háječek (mapy)

Začátek sezóny 2023/2024 (U11) - 7. 8. 2023

Letní soustředění U11 - 7. 8. - 11. 8. 2023 (Starý Mlýn u Byšic)

---------------------------------------------------------------------------------------

TÝDENNÍ PLÁN: 30.1. - 5.2.

Po TJ ZŠ Sever UMT 17:00 - 18:30 (sraz 16:45)

Út Volno

St TJ ZŠ Sever UMT 16:30 - 18:00 (sraz 16:15)

Čt TJ ZŠ Sever UMT 16:30 - 18:00 (sraz 16:15)

Pá Volno

So Volno

Ne Volno


AKCE: 

Datum: 

Místo: 

Sraz: 

Konec: 

---------------------------------

NÁSLEDUJÍCÍ AKCE:

22.1. PÚ - 9:30 Náchod Plhov (FK Meteor Praha, Náchod) - UMT

29.1. PÚ - Mladá Boleslav - UMT

29.1. PÚ - TJ Jiskra Hořice - UMT Bavlna

11.2. - Triangl MFK Chrudim, FK Jeseník

18.2. Halový turnaj Rychnov nad Kněžnou 

26.2. Halový turnaj FOTTUR Jaroměř 2013

5.3. BS Zimní liga u11 - UMT

12.3. Triangl SK Slavia Praha, FK Jablonec - UMT Měcholupy

26.3. BS Zimní liga u11 - UMT

1.4. Turnaj Odřepsy u Poděbrad - PANINI CUP

3.6. Turnaj - Pátek u Poděbrad - OPEN CUP

7. - 11.8 Letní Soustředění

8-10.9. ZĄBKOWICE ŚLASKIE CUP rocznika 2013

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

Články


MládežPÚ - FK Mladá Boleslav
před 4 dny - u10

MládežTriangl - FK Meteor Praha, FK Náchod
22. 1. 2023 - u10

MládežPÚ - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
26. 11. 2022 - u10

Mládež - reportážPÚ - MFK Chrudim
12. 11. 2022 - u10

MládežPÚ - FK Jeseník
6. 11. 2022 - u10

Mládež - reportážKvarteto - FK Pardubice, OFS Náchod, FK Teplice
30. 10. 2022 - u10

Mládež - reportážKvalifikace Planeo CUP
11. 10. 2022 - u10

MládežPÚ - AC Sparta Praha
9. 10. 2022 - u10

MládežTurnaj FK Mladá Boleslav Akademie
28. 9. 2022 - u10

MládežII. předkolo Planeo cupu
24. 9. 2022 - u10

Nepřehlédněte

Reportáž

Hradec v MOL Cupu končí, nestačil na Budějovice

Historie

Poslední vítězství Votroků na plzeňské půdě

Aktuální zprávy

Vstupenky a doprava na utkání s Bohemians