FC Hradec Králové U10


FC Hradec Králové - mládež, z.s. U10

Horní řada zleva: Miroslav Machata, František Koďousek, Petr Žák, Matyáš Svoboda, Jakub Lindr, Laura Dvořáková, Matouš Mrázek, Adam Škop, Nicolas Bortlík

Dolní řada zleva: Matěj Plachý, Michal Kulhánek, Jan Rolek, Miloš Gajda (trenér), Jakub Svoboda (trenér), Daniel Veselý, Jaroslav Moník, Jan David

Na fotce chybí Vojtěch Hron a Tomáš Pešek.



REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2021/22

Hlavní trenér:

JAKUB SVOBODA

tel.: +420 777 652 266

e-mail: kuba.fchk@seznam.cz


Asistent trenéra:

MILOŠ GAJDA

tel: + 420 777 700 605

e-mail: milos.gajda@autosas.cz


Asistent trenéra:

TOMÁŠ SOKOL

tel: + 420 605 480 165

e-mail: sokoltomas00@seznam.cz

 

Vedoucí týmu:

MARCELA ROSULKOVÁ

tel: + 420 737 712 086

e-mail: aspikova@seznam.cz



DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Zimní soustředění - Dobruška 23. 3. - 27. 3.

Od 1. 11. budou probíhat tréninky na ZŠ Sever - UMT (mapa)

Služba:   Klvaňa, Koďousek, Lindr

Triko:   černá

Ukončení sezóny 2021/2022 (U10) -  19. 6. 2022

Začátek sezóny 2022/2023 (U11)   -   5. 8. 2022

Letní soustředění U11 -  8. 8. - 12. 8. 2022  (Starý Mlýn u Byšic)
 

Fotogalerie

  

TÝDENNÍ PLÁN: 24. 1. - 30. 1.

Po     17:00 - 18:45   TJ - ZŠ Sever (umt)

Út     Volno

St     17:30 - 19:00   TJ - ZŠ Sever (umt)

Čt     17:00 - 18:45   TJ - ZŠ Sever (umt)

Pá     Volno

So     Volno

Ne     9:00 - 12:00   PÚ - Pardubice (Vysoká n. L. - umt)


AKCE:

Přípravné utkání - Pardubice (Vysoká n. L - umt "nafukovačka")

Datum:     Neděle  30. 1.

Místo:       Vysoká nad Labem 651  (mapy)

Sraz:         8:30 (1. tým)/ 10:00 (2. tým)

Nominace: 


   

NÁSLEDUJÍCÍ AKCE:

 30.  1.        9:00         PÚ - Pardubice - Vysoká n. L. "nafukovačka" (2 týmy)

 12.  2.        8:00/13:00        HT - Chrudim (dopol. - 1 tým/odpol. - 1 tým)

 20.  2.      11:00          PÚ - Sparta Praha - Strahov umt (2 týmy)

 27.  2.       13:00         BS Zimní liga - Dobruška umt (1 tým)

 27.  2.        8:00         HT - Jaroměř (1 tým)

  6.  3.       10:00         PÚ - Slavia Praha - Měcholupy umt (2 týmy)

 20. 3.       13:00         BS Zimní liga - Dobruška umt (1 tým)

 23. 3. - 27. 3.        Zimní soustředění Dobruška 

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

.


Články


Mládež - reportážBS Zimní liga - 1. kolo
22. 11. 2021 - u10

Mládež - reportážPÚ - Žďár n. Sázavou
15. 11. 2021 - u10

Mládež - reportážMiniliga Mladá Boleslav
11. 11. 2021 - u10

Mládež - reportáž10. kolo KP
4. 11. 2021 - u10

Mládež - reportážMiniliga Liberec
24. 10. 2021 - u10

Mládež - reportážKvalifikace Pohár mládeže
24. 10. 2021 - u10

Mládež - reportáž7. kolo KP
13. 10. 2021 - u10

Mládež - reportážMiniliga na Háječku
6. 10. 2021 - u10

Mládež - reportáž5. kolo KP
29. 9. 2021 - u10

Mládež - reportážMiniliga v Praze
29. 9. 2021 - u10

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci remizují s Veresem Rivne

Tisková zpráva

Víkendové výsledky Votroků

Reportáž

Vlčákův turecký deník – 4. díl