FC Hradec Králové U10



Horní řada zleva: Matyáš Hochmann, Patrik Zima, Tomáš Voňka, Petra Doubková, Vojtěch Pižl, Daniel Hawillo, Matěj Pěnkava

Prostřední řada zleva: Jan Macek, Tomáš Svatoň, Richard Martin, Petr Tejchman, Bryan Peter Cicko, Pavel Kovář, Jan Kraus

Dolní řada zleva: Filip Vacek, Ondřej Macák, Kristián Linhart, Miloš Gajda (trenér), Antonín Svoboda (trenér), Vojtěch Snížek, Dominik Brezovský, Dominik Bruna


REALIZAČNÍ TÝM

Hlavní trenér:

ANTONÍN SVOBODA

tel.: +420 721 250 460

email: SvobodakTony@email.cz


Asistent trenéra:

MILOŠ GAJDA

tel.: +420 777 700 605

email: milos.gajda@autosas.cz


Vedoucí týmu:

JAN KRAUS

tel.: +420 775 276 321

email: jan.kraus@email.cz


FOTOGALERIE


DŮLEŽITÉ INFORMACE

TÝDENNÍ PLÁN 20.1. - 26.1.

pondělí - TJ ZŠ Sever (UMT venku) 17.00-18.45

úterý - VOLNO

středa - TJ ZŠ Sever (UMT venku) 17.00-18.45 + schůzka rodičů

čtvrtek - VOLNO

pátek - TJ Háječek (hala) 16.00-17.30

sobota - HT Jablonec nad Nisou

neděle - VOLNO


PLÁNOVANÉ AKCE

25.1. - Miniturnaj Jablonec nad Nisou (Hala) - 2 týmy

1.2. - HT Pardubice - 2 týmy

8.2. - HT Hradec Králové - 2 týmy

15.2. - PU MAS Táborsko (Praha) - 2 týmy (1. tým 10.00, 2. tým 11.45)

22.2. - PU (Bavlna) - 2 týmy, 10.00

29.2. - PU TJ Sokol Libchavy (Bavlna) - 2 týmy, 10.00

7.3. - HT Skuteč - (2 týmy)

8.3. - Miniliga Dukla Praha (Praha) - 2 týmy

14.3. - PU (Bavlna) - 2 týmy, 10.00

18.-22.3. - Zimní soustředění v Dobrušce

12.4. - Miniliga Hradec Králové (Háječek) - 2 týmy, 13.00

18.4. - VT Františkovy Lázně - 1 tým

1.5. - VT Blšany - 1 tým

9.5. - Díky Fotbalu Cup (Dobruška) - 2 týmy

16.5. VT Hustopeče - 1 tým

13.6. - Zelencup Junior - 2 týmy

19.-20.9. - Steel cup (Chomutov) - 1 tým


Nebyly nalezeny žádné zápasy.

Články


Mládež - reportážHT Skuteč
před 4 dny - u10

Mládež - reportážPU FK Choceň, FK Pardubice, RMSK Cidlina
8. 12. 2019 - u10

Mládež - reportážPU FK Choceň, TJ Sokol Třebeš
23. 11. 2019 - u10

Mládež - reportážPU FC Slovan Liberec
16. 11. 2019 - u10

Mládež - reportážPU FC Zbrojovka Brno, SK Sigma Olomouc
10. 11. 2019 - u10

Mládež - reportážKvalifikace Ondrášovka cup
15. 10. 2019 - u10

Mládež - reportážMiniliga v Hradci Králové
14. 10. 2019 - u10

Aktuální zprávyMiniliga Dukla Praha
29. 9. 2019 - u10

Mládež - reportážKP v Broumově
23. 9. 2019 - u10

Mládež - reportážMiniliga v Mladé Boleslavi
15. 9. 2019 - u10

Nepřehlédněte

Reportáž

DENÍK PATRIKA VÍZKA: Den 1

Aktuální zprávy

Votroci odjeli na soustředění do Špindlerova Mlýna

Rozhovory

Jiří Kateřiňák: Už mi i říkali, že nebudu sportovat