0:1

góly : 73.Chocholoušová - 6.Šušolová, 65.Kožárová, 72. Bohatová

FC Hradec Králové: Kadečková - Chocholoušová, Černá, Hýlová (28´Ličmanová), Bulavová, Svobodová, Plzáková(72´Sedláčková), Sováková N.(85´ Kijonkova), Kovaříková, Valentová (54´Dostálová), Mikysková (60´Protychová)
FC Slovan Liberec: Zuchová - Dlouhá, Chapska, Necidová (68´Lacková),Čiperová, Bohatová, Kopčová, Šošulová (37´ Černá), Tůmová, Kožárová, Křivská (83´ Novotná)

<p>V závěrečném kole základní části jsme neuspěli se třetím týmem ligy Libercem.

<p> Úvod utkání patřil hostům, když převážně využívali křídelní hru s centry do vápna, kde měli výškovou převahu. A tak tlak zpečetili gólem již v 8'utkání,kdy po centru ze strany a pěkném přiklepnuti na hranici šestnáctky se nechytatelnou střelou do šibenice prosazuje Šušolová 0:1. Postupem času se hra začala vyrovnávat, ale přesto si soupeř vytvořil několik příležitostí, kde se dobře prezentovala naše golmanka Kadečková.

<p> Druhá půle byla z naší strany aktivnější a v 56' měla na kopačce vyrovnání Ličmanová, ale golmanka hostí střelu chytá. Soupeř nás v tomto čase zaskočil druhou brankou, kdy si prostor za obranou po dlouhém nákopu našla Kožárová a ta si s touto šancí bravurně poradila 0:2. Netrvalo dlouho a Liberec přidává i třetí branku po rohovém kopu a našem nedostatečně razantním odkopu a přesné střele Bohatové 0:3. Čestný úspěch našeho týmu zaznamenává v 73' utkání kapitánka Chocholoušová po ideálním vysunutí Svobodové a zakončením k levé tyči soupeřově branky 1:3. Měli jsme ještě dvě gólové příležitosti po střelách Dostálové a Svobodové, ale bez gólového efektu a tak stav utkání skončil zaslouženou výhrou hostujícího týmu.

<p> Nyní nás již čeká 6 důležitých utkání v nadstavbové části o bytí a nebytí v 1.lize a tak se na ně musíme dobře připravit a navázat na zlepšený výkon děvčat ze druhé půle.</p>