Z derby jsme vyšli naprázdno

12. 5. 2019   |   ŠárkaŠ
V pardubickém Ďolíčku se nám gól vstřelit nepodařilo.
25. kolo, neděle 12. 5. 2019, 10:15

FK Pardubice

FC Hradec Králové

1:0
1:0

6´Boura

FK Pardubice: Hlous - Sytko, Dastych, Hajník, Pitter, Gočlatovský, Kopecký, Polívka, Boura (71´Řezníček), Balog (78´Netolický), Lebiš (83´Nguyen)
FC Hradec Králové: Červenka - Zámečník (78´Semerák), Kiec, Hátle, Podsadlo - Martinec, Doležal (70´Štipák), Novotný, Ansorge (57´Zbořil), Sokol (78´Lihařík) - Vítek

Ohlasy

FK Pardubice: Do utkání jsme vstoupili aktivně a vypracovali si několik slibných šancí, z nichž se v 7 minutě ujala až hlavička Boury po centru do vápna od Polívky. Po celé utkání byl soupeř opticky více na míči a měl herní převahu, kterou však nedokázal brankově vyjádřit a tak po bojovném výkonu jsme dokázali jednobrankové vedení uhájit. Nutno dodat, že ve druhém poločasu jsme některé i vyložené šance nedokázali proměnit.

David Homoláč: V derby utkání s Pardubicemi se hrálo vyrovnané utkání, které se podařilo domácím rozhodnout už v 6´ prvního poločasu. Po celý zbytek utkání jsme se slušnou hrou snažili utkání otočit, měli dost střeleckých pokusů a několik nadějných akcí, ale soupeř důsledně bránil a dokázal všechny naše akce eliminovat, kromě jedné, kdy Martinec ve vyložené šanci bohužel neproměnil. I domácí měli několik náznaků, trefili dokonce tyč, ale skóre už se nezměnilo. Utkání by více slušela remíza, ale nakonec všechny body zůstaly v Pardubicích.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci jdou v MOL Cupu do osmifinále

Rozhovory

Stanislav Hejkal: Byli jsme připravení na agresivní styl soupeře

Aktuální zprávy

Informace o vstupenkách na Slavii