V Konárovicích se zrodil hokejový výsledek

6. 6. 2021   |   wu15
Starší žákyně sehrály další přípravné utkání v Konárovicích s tamními žáky. Podařilo se jim srovnat skóre ze stavu 6:2.
přát., neděle 6. 6. 2021, 10:30

SK Konárovice

6:6
2:1

Branky: Kalová 3, Kulíšková, Plachá, Pultarová

Havlíčková A. - Havlíčková V., Pirklová, Pražáková, Vyčítalová, Pultarová, Kitlerová, Plachá, Radoušová, Kalová, Vostruhová, Kulíšková, Paliariková, Slosserová

Radek Musil, trenér FC HK: Po dlouhé době jsme se utkali v přípravném zápase s týmem kluků. Na naší straně byla fotbalovost. I přes úmorné vedro hráčky hrály s velkou chutí a dobře kombinovaly. Dostávali jsme se do vyložených brankových příležitostí, které se nám nedařilo proměňovat. Důsledkem toho jsme v poločase paradoxně prohrávali. Jediný náš přesný zásah padnul po krásné individuální akci Adély Kalové. Část druhé půle jsme více experimentovali na postech, což se logicky projevilo na souhře. Po návratu hráček na obvyklejší posty jsme začali stahovat nepříznivý výsledek. Dokázali jsme skóre vyrovnat ze stavu 6:2. Pomohlo nám i to, že hráčky se snažily udržet nastolené tempo, i když to bylo hodně náročné v tropickém počasí. Je škoda, že se nám nepodařilo přidat ještě jeden gól a dokonat obrat. Nakonec se v Konárovicích zrodil hokejový výsledek. Po závěrečném hvizdu jsme si ještě vyzkoušeli penalty, což se do ligy určitě hodí. I když zápasy proti týmům kluků jsou specifické, doufám, že nám dnešní utkání do příštích duelů pomůže. Děkujeme hráčkám za předvedenou hru a soupeři za sehrané utkání.