U18 remizovala s Chrudimí

7. 6. 2019   |   ŠárkaŠ
V posledním domácím zápase letošní sezóny jsme získali pouze bod ....
28. kolo, neděle 2. 6. 2019, 10:00

FC Hradec Králové

MFK Chrudim

1:2pen
0:0

82´Brychnáč, 87´Doležal

FC Hradec Králové: Vaníček Matěj - Zámečník Filip, Štipák Jakub, Hátle David (67' Houdek Kevin), Novotný Marek - Doležal Vojtěch - Martinec Vojtěch, Zbořil Matyáš (75' Ludvík Jan), Ansorge Jan, Lihařík Vojtěch - Vítek Marek (61' Česák Tomáš)
MFK Chrudim: Adáemk - Vosyka, Fikejz, Šindelář, Kužma, Ráliš, Skoumal, Pilný (75´Brychnáč), Javůrek (73´Horák), Bašek (56´Bakeš), Zvolánek (46´Vácha)

Ohlasy

David Homoláč: Bohužel jsme navázali na nepovedené utkání s Admirou. Chrudim se prezentovala slušným výkonem a snahou uhrát co nejlepší výsledek. My hráli komplikovaně, pomalu. chyběla komunikace mezi hráči a hlavně jsme vyprodukovali spoustu nevynucených chyb v rozehrávce. Soupeř se začal osmělovat a utkání mělo vyrovnaný průběh. Hrálo se převážně mezi šestnáctkami, k ohrožení branek se ani jedno mužstvo nedostávalo. V 82´ šel soupeř do vedení, když lehký centr vypadl brankáři z rukou a soupeř tímto dárkem nepohrdl- 0:1. Podařilo se nám vyrovnat v 87´ kdy Doležalův centr ze středu hřiště prošel až do sítě. V pokutových kopech byl úspěšnější soupeř.

MFK Chrudim: Prvních 15´ jsme vsadili na aktivní napadání se snahou donutit domácí hráče ke ztrátám či chybné rozehrávce. Tento záměr se nám celkem dařil, bohužel však bez gólového vyjádření. Poté jsme hru stáhli a hráli více z hloubky, čímž jsme si chtěli v úmorném vedru trochu ulevit a jen se posouvat a vykrývat důležité prostory. Hradec jsme tímto způsobem hry nechali více hrát, ale splnilo to účel. Do poločasu jsme hráli skvěle organizovaně a naopak jsme se z několika nebezpečných brejků mohli prosadit. Hradec si nic nebezpečného nevytvořil, proto se šlo do kabin bez branek. Druhý poločas jsme hráli ještě více odvážněji a mohli jít do vedení, ale Vácha bohužel svou šanci neproměnil. V dalších proběhu hry jsme hráli stále vysoko, soupeře jsme se snažili stále napadat a docílit tak vytoužené branky. Několik nadějných příležitostí jsme ale nevyužili. Zlom přišel až v 82´, kdy domácímu brankáři vypadl z rukou centrovaný míč a Brychnáč již měl lehký úkol. O 5´ později jsme ale udělali před pokutovým územím zbytečný faul, soupeř nabízenou standartní situaci zahrál excelentně a bylo vyrovnáno. Utkání skončilo 1:1 a o vítězi celého střetnutí museli rozhodnout až pokutové kopy, ve kterých jsme byli šťastnější. Myslím si, že jsme to dnes i nakonec mohli zvládnout za 3 body, ale i zisku 2 bodů si ceníme. V posledním utkání přivítáme Slovan Liberec a když budeme pokračovat v těchto výkonech tak ani v tomto zápase nemusíme být bez šance. 

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci jdou v MOL Cupu do osmifinále

Rozhovory

Stanislav Hejkal: Byli jsme připravení na agresivní styl soupeře

Aktuální zprávy

Informace o vstupenkách na Slavii