Výsledkově ani herně se starším žákům utkání v Plzni nevyvedlo.

FC Viktoria Plzeň

2:0
0:0
FC Hradec Králové: Vlk Pavel - Jedlička David, Hanuš Martin, Veselý Štěpán, Kutík Daniel - Müller Daniel (35' Holub Denis), Pospíšil David, Musil Matěj, Maličký Adam (60' Tomek Adrian Tomáš) - Kalina David, Konečný Jakub

Ladislav BrožToto utkání se nám jednoznačně nevyvedlo, s kvalitním soupeřem jsme dokázali uhrát bezbrankový poločas, když jsme ho nepustili do žádné šance, ale na druhou stranu my jsme si také žádnou šanci nevypracovali a dostali jsme se k jediné střele Musilem, která však domácího brankaře ohrozit nemohla. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe než domácí, ve 40. minutě střílel Konečný po centru Kutíka nad branku. V 52. minutě jsme však poprvé inkasovali, když jsme hned ve dvou případech nebyli schopni a ochotni podstoupit souboj, domácí se prezentovali pěknou střelou ze šestnáctky - 1 : 0. V 61. minutě domácí nastřelili tyč, my jsme měli jedinou šanci na vyrovnání, Musil však z bezprostřední blízkosti trefil domácího brankaře. Druhou branku jsme inkasovali do otevřené obrany v nastaveném čase. Věříme, že v sobotním utkání proti vedoucí Spartě Praha se budeme prezentovat podstatně lepším výkonem, z čehož vyplyne i lepší výsledek !