4. kolo, sobota 27. 8. 2022, 11:00

4:0
2:0

Čermák - Kareš - Halama - Musil - Blažek (56' Rubák) - Kalina (46' Šichan) - Šimon - Mokrejš (56'Mišči) - Zvěřina (73' Lubinek)  - Hruška (84'Binar) - Hampl

Do utkání jsme chtěli vstoupit pozorně, neudělat hloupou chybu, protože jsme věděli, že Slavie má vstupy do utkání velmi aktivní a dokáže soupeře zatlačit. Bohužel hned v 5 minutě jsme udělali hrubku v obraně a byla z toho penalta, kterou náš brankář zneškodnil. Místo, aby nás tento moment nakopl, hrálo se stále ve stejném režimu. Slavie byla silná na míči, my jsme ho po zisku hned ztráceli. Jediné z čeho jsme dokázali ohrozit soupeřovu branku byly standadní situace. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za stavu 1:0 pro domácí, dostaneme nepochopitelný gól z odkopu od brány, kdy jde hráč Slavie sám na bránu.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivněji, dát kontaktní branku a pokusit se se zápasem něco udělat. Místo toho vyrobíme nesmyslnou penaltu, ze které domácí skórují na 3:0. V 67 minutě po centru Slavia zvyšuje na 4:0. Nezbývá nám, než se připravit na další utkání, dnes byl soupeř ve všem lepší.