9, neděle 31. 10. 2021, 14:30

10:0
5:0

Mikanová - Pokorná, Uhnavá, T. Novotná, Spitzerová (54´ Fiedlerová) - Doležalová (69´ Kácovská) - Čičaiová, Hrušková, Zemanová, Koudelová - Janouchová

Věděli jsme o síle Slavie, jejich rychlosti, osobních soubojích a technické vybavenosti hráček. V zápase jsme chtěli být trpěliví v kombinaci na vlastní polovině hřiště a zrychlením hry v přechodu půlící čáry. Chtěli jsme být nebezpeční v rychlých nábězích po stranách hřiště, při ztrátě míče hráčky měly přesně dané pokyny pro přebírání a vystupování na hráčky soupeře. Tato fáze hry se nám i přes prohru 10:0 dařila. Škoda obdržených branek při střelách z hranice pokutového území a 10minutovce v druhém poločase. Není důvod chodit se sklopenou hlavou, navažme na povedené věci a přenesme je do dalších zápasů a tréninků, které nás čekají.