FC Hradec Králové7:1

6. kolo, neděle 27. 9. 2020, 15:30

7:1
3:1

Branky (asistence) - 16' Kaczmarek (Pšenička) - soupeř: 27', 28', 34', 46', 52', 56', 78'

Kačena - Cobl (52' Zimmerman), Pěnkava, Baťka, Pšenička (52' Machač), Kameník, Meduna, Ponikelský, Rychtář (52' Prchlík), Halama, Kaczmarek

Výsledek zápasu je v celkovém součtu pro nás trochu krutý. V prvním poločase se nám dařil rychlý přechod do útoku a díky skvělému presingu jsme dokázali odebírat míče. V 16' jsme se ujali vedení po standardní situaci. Za tohoto stavu jsme měli brankovou příležitost. Slavisté byli lepší a jistější v kombinaci. Naše obrana však byla natolik pozorná, že jsme žádným velkým šancím nečelili. Co se stalo v rozmezí 27. - 34.' si za rámeček rozhodně nedáme. Svými 3 chybami jsme poslali soupeře na koně. Na druhou stranu za stavu 2:1 jsme šli sami na bránu. V druhém poločase jsme chtěli navázat na solidní výkon, což se nám nepodařilo. Soupeř jasně dominoval a zaslouženě přidal další branky. Hráči bojovali až do konce, ale na rozjetého soupeře už to bylo málo. V 54' jsme neproměnili penaltu, což byla naše jediná šance v druhé půli.