6:2
3:1

branky: Zeman,Hampl

Petera-Černý D.,Halama,Truhelka,Rubák-Blažek(45'Pavlík)-Zeman(75'Machačka),Mokrejš,Kareš(62'Gábel)-Binar,Hampl

V začátku zápasu se hra odehrávala především mezi vápny, i když Olomouc měla častěji míč na svých kopačkách. Po našem nedůrazu na malém vápně jsme inkasovali první gol. Na něj se nám podařilo zareagovat, když se po rohovém kopu prosadil Zeman. Téměř z rozehry,po naší chybě v rorehrávce jsme darovali domácím druhým gol. Tento moment s námi zamával a do poločasu jsme inkasovali ještě jednou. V úvodu druhé půle jsme již prohrávali o tři branky. Nám se podařilo snížit po individuální akci Hampla na 4:2. Poté jsme měli 2 šance Hamplem a Pavlíkem,které jsme neproměnili. A tak nás soupeř potrestal dalšími 2 brankami. Naším největším problém jsou individuální chyby, které soupeři dokáží využít.