Béčko v přípravě porazilo Vrchovinu

25. 7. 2019   |   FC Hradec Králové
V dalším přípravném utkání si béčko Votroků poradilo s účastníkem MSFL Vrchovinou Nové Město na Moravě 3:1. Soupeř dal vedoucí gól, pak už se prosazovali jen Hradečtí a vyhráli zaslouženě.
přát., středa 24. 7. 2019, 17:00

SFK Vrchovina

1:3
1:1

Branky: 36. - 42. Samko, 80. Rajnoch, 85. Sokol

FC Hradec Králové: Mach (46. Brát) - V. Martinec (46. Nemšovský), Ptáček, Plašil, Kadlec - Vobejda - Mahr (46. Vítek), Samko, Štěrba (46. Ansorge), Bičiště (46. Sokol) - Rajnoch.

Karel Krejčík, trenér: "Hráli jsme na pěkném stadionku před příjemnou návštěvou asi dvou set lidí. Hrají první zápas MSFL proti béčku Baníku, utkání s námi měli jako generálku. V prvním poločase byli aktivnější a lepší, ve drhé půli se to úplně otočilo - měli jsme víc prostoru, víc ze hry. Rajnoch dal krásný gól levačkou z voleje do šibenice, pak jsme přidali ještě jeden a zaslouženě vyhráli 3:1. V minulém utkání s Duklou B jsme s výkonem nebyli spokojení, tohle bylo úplně něco jiného. Je pořád znát, že ve třetí lize je daleko víc důrazu, potřebujeme přidat na rychlosti a zpřesnit rozehrávku. Asi to chvíli potrvá, ale góly dáváme, do šancí se dostáváme."