S Boleslaví pouze bod

7. 4. 2019   |   ŠárkaŠ
Žádnou z mnoha šancí jsme v branku nepřeměnili ....
20. kolo, neděle 7. 4. 2019, 10:00

FC Hradec Králové

FK Mladá Boleslav

0:1pen
0:0
FC Hradec Králové: Vaníček - Zámečník, Hátle, Novotný, Boniš - Martinec (75´Králíček), Štipák, Doležal (69´Vítek), Zbořil, Rybczuk - Ansorge
FK Mladá Boleslav: Barták - Šmejda, Bárta, Mrnka, Böhm, Gracl (61´Lazarchuk), Gombáš, Vozáb, Johanides, Novotný, Lukáč (73´Mísař)

Ohlasy

David Homoláč: Proti Mladé Boleslavi jsme podali slušný výkon. Od začátku jsme hráli aktivně, dobře presovali a pokoušeli se dostat obranu hostů pod tlak. Tento záměr nám vycházel, ale bohužel jsme nedokázali vstřelit branku. Měli jsme velkou převahu, ale kromě vyložené šance Rybczuka jsme si z velkého tlaku vynutili jen množství závarů a standardních situací. V některých situacích jsme měli zachovat více klidu a vybrat lepší řešení. Druhý poločas jsme se více zklidnili na míči a trpělivější hrou se dostali do více šancí. Hosty držel brankář a my bohužel neskórovali. Utkání tak dospělo do penaltového rozstřelu ve kterém byli hosté úspěšnější. Na našich hráčích byla vidět po celý zápas velká touha po vítězství ke kterému nám chyběla větší kvalita a klid v zakončení a tak si hosté s velkým štěstím odvezli bodový zisk.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Pavel Krmaš: Votroci sobě? Hanba by mě fackovala, kdybych se nezapojil

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků

Aktuální zprávy

Potřebujeme stadion! Zapojte se do akce VOTROCI SOBĚ!