Pátá výhra v přípravě, rezerva zdolala Trutnov 3:2

18. 2. 2023   |   FC Hradec Králové
Předposlední přípravný duel před startem jarní části ČFL mají za sebou svěřenci Aleše Čvančary a Pavla Krmaše. V souboji s Trutnovem jim lépe vyšel první poločas, po kterém vedli již 2:0. Ve druhé půli sice dvakrát inkasovali, Lukáš Hájek však v tomto utkání skóroval v obou dějstvích, čímž se výrazně podepsal pod výhru Votroků v poměru 3:2.
přát., sobota 18. 2. 2023, 14:00

MFK Trutnov

2:3
0:2

Branky a asistence FC HK: 7. Hájek (Schmoranz), 29. Hodač (Boniš), 59. Hájek (Boniš).

FC Hradec Králové B:

Čábelka (60. Hrnčíř) – Kadrmas, Baloun (60. Zengler), Holovatskyi – Hlaváč, Hypšman (60. Houdek), Junek, Hájek – Schmoranz (60. Březák), Hodač, Boniš.

Hodnocení Aleše Čvančary:

Trutnov se prezentoval velice dobrým výkonem v průběhu celého zápasu. My dominovali zejména v prvním poločase. Krátce po startu utkání jsme šli do vedení, když se nám podařilo využít standardní situaci a do přestávky jsme náskok zdvojnásobili. Měli jsme i další příležitosti ke vstřelení branky, v prvním dějství jsme měli vše pod kontrolou, byli jsme s ním hodně spokojení. Další šance, které jsme si vypracovali, však dokázal zneškodnit soupeřův brankář. V druhé půli jsme pokračovali v nastoleném trendu a krátce před 60. minutou dal Hájek svou druhou branku. Zápas měl vysokou úroveň až do samotného konce. My ale své další příležitosti už zužitkovat nedokázali a soupeř zvládl korigovat na 2:3.