PU: FC Hradec Králové U18 - FC Vysočina Jihlava U19 2:4 (2:1)

Ztracený zápas v posledních minutách ...
přát., neděle 27. 2. 2022, 14:00

FC Vysočina Jihlava

2:4
2:1

Branky a (asistence): 11. Šimon (Konečný), 20. Hruška (Šichan) - 30. Raus, 73. Panský, 80. Och z penalty, 83. Miška z penalty

Hrnčíř (46. Klapka) - Jedlička (60. Lubínek), Zvěřina, Holovackyi, Konečný - Kalina, Šimon (60. Chudý), Veselý, Šichan - Mišči, Hruška (60. Kareš)

FC Vysočina Jihlava:

Vlček - Krejčí, Jiřík (60. Gregor), Homola, Farka - Procházka (60. Smejkal), Šancl (70. Chytrý) - Křehlík, Miška, Jiroušek (60. Panský) - Raus (46. Och)

První poločas byl z naší strany solidní a vypracovali jsme si vedení 2:0 a několik dalších slibných příležitostí. Po naší velké chybě, kdy jsme pomalou malou domů vyslali soupeře tváří v tvář Hrnčířovi, to bylo 2:1 a za tohoto stavu se šlo do druhé půle. Poctivá defenziva se nám vyplácela až do 76', kde jsme nepohlídali křídelní akci a soupeř vyrovnal. V posledních deseti minutách jsme soupeři darovali dva pokutové kopy, z kterých Jihlava otočila průběh utkání.