Nepovedený zápas s Jabloncem

4. 5. 2019   |   ŠárkaŠ
V zápase s Jabloncem se nám nedařilo vůbec nic ...
30. kolo, středa 1. 5. 2019, 10:00

FC Hradec Králové

FK Jablonec

3:5
1:2

19´Podzimek, 26´Čermák, 40´Rybczuk, 47´Kinčl, 64´Zbořil, 67´Velich, 75´Doležal, 82´Horáček

FC Hradec Králové: Vaníček Matěj - Zámečník Filip (81' Semerák Jakub), Kiec Martin, Novotný Marek, Podsadlo Štěpán - Štipák Jakub (50' Lihařík Vojtěch) - Doležal Vojtěch (81' Hátle David), Ansorge Jan, Zbořil Matyáš, Rybczuk Aleš - Vítek Marek
FK Jablonec: Mazánek - Šimůnek, Podzimek, Hrušovský (64´Horáček), Čermák (81´Ráček), Janda, Kinčl (64´Velich), Jákl (81´Šilhavý), CHolz, Dejl, Pour (85´Vrzák)

Ohlasy

David Homoláč: Obehráli jsme hodně nepovedené utkání. Zřejmě pod dojmem výsledkově slušných předchozích utkání jsme si asi mysleli, že to půjde samo bez našeho přičinění. Nebyli jsme schopni kombinovat, komunikovat, nabízet se, přihrávky většinou směřovali dozadu a co nás velmi zklamalo je to, že jsme nebyli ochotni plnit si věci, které byly až dosud automatické, jako je zodpovědnost a bojovnost. Soupeř podal slušný výkon, ale ne takový jaký by vedl k obdržení pěti branek. Hráči si musí uvědomit, že tudy rozhodně cesta k vlastnímu rozvoji a zlepšování se rozhodně nevede.

Michal Kolčava, FK Jablonec: Oboustranně útočné utkání, kdy jsme si vypracovali řadu šancí. Branky jsme inkasovali při situacích, které jsme se snažili řešit fotbalově. Utkání se muselo líbit divákům, jsem spokojen s počtem vypracovaných šancí i vstřelených branek. S výkonem týmu jsem spokojen. Je jen na nás zopakovat takový výkon i v dalším utkání proti prvním Teplicím. Rozhodně to je v našich silách. Jsem rád, že se nám pomalu vrací většina zraněných hráčů".

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci jdou v MOL Cupu do osmifinále

Rozhovory

Stanislav Hejkal: Byli jsme připravení na agresivní styl soupeře

Aktuální zprávy

Informace o vstupenkách na Slavii